Wpis z mikrobloga

Guzik, Seba, a ostatnio Małysz. To były osoby, dzięki którym *Magical istniał*. I to byli aktorzy pierwszoplanowi tego serialu, bez nich serial traci swoją wartość, a jeśli tak będą wyglądać streamy w najbliższym czasie to i oglądalność. Jak to w serialach bywa są występy gościnne i zwykle ci goście kradną show odcinka, ale nie zapominajmy, że to tylko występy gościnne. I tak było z Pezetem. Wpadł na stream, wszedł w interakcję z ludźmi na czacie i dzięki temu dał chwilowi powiew świeżości. Osobiście jednak nigdy nie byłem jego zwolennikiem, a jego następne występy gościnne jedynie utwierdziły mnie, że nie ma on nic do zaoferowania i zamiast przyciągać ludzi coraz bardziej ich męczy.
Nie ma co ukrywać - brakuje Seby i Małysza. Razem z Danielem się uzupełniali, były dymy, wyzwiska, śmiechy, niemal zawsze coś się działo. Teraz mamy stypę, hipokrytę Daniela, który jako jednostka jest mało znaczącym youtuberem i nadal nie rozumie, że te rekordy itp. to nie jedynie jego zasługa a zasługa całej ekipy - Gochy, Jacka, Baobaba, Małysza, kilku gości.
@danielmagical Zrozum, że aby nadal być na topie potrzebujesz wyżej wymienionych osób. I daruj sobie teksty, że np. Małysz kradnie itp. Sam mówiłeś, że kradzieże były na długo przed Małyszem, a dodatkowo chyba widzisz jak mnóstwo randomowych osób przekracza próg Urzędniczej 2/9. Chociaż jesteś krętaczem, nie dotrzymujesz słowa itp. to lubię Cię i życzę Ci jak najlepiej, ale jak napisałem - musisz mieć na streamie zespół złożony z Ciebie, Jacka, Gochy, Seby i Małysza. Bo bez nich serial nie istnieje :)
#danielmagical
  • 8