Wpis z mikrobloga

Co trzeba zjeść i zrecenzować we Wrocławiu? Oprócz Pasibusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jakieś kultowe miejsce typu Pizzeria 13tka z Tarnowa? Coś do czego ludzie mają sentyment, a nie do końca serwują dania współcześnie uznane za "hipsterskie". Co jest największą konkurencją dla Pasibusa? Prosiłbym o typy wokół rynku, ścisłe centrum mnie interesuje raczej.

#wroclaw #jedzenie71 #burger #jedzenie
  • 34
@ZarlokTV bar Miś to klasyka i atrakcja zarazem. Z konkurencji dla Pasibusa widzę tylko MoaBurger na Solnym - ciekaw jestem zdania innych. Może Roma na Kołłątaja - pierwsza pizzeria we Wrocławiu, nie mam pomysłu, jakim cudem utrzymują się, gdy w okolicy mnustwo sieciówek, dawno tam nie jadłem...
@testuser: na Romie to ja wyrosłem - jadałem tam jakieś 25 lat temu codziennie jak jeszcze byli na Jedności - starzy mnie w wakacje zabierali na zakupy do hurtowni elektrycznej nieopodal, chyba dlatego że z dzieckiem w środku to trudniej byłoby auto #!$%@?ć ( ) a może o to chodziło?

generalnie ta pizza zawsze była dobra, ostatnio brałem coś od nich jakieś 3 lata temu