Wpis z mikrobloga

@malutka_Asienka: No tak, ale jeśli z kimś się rozmawia, to liczy się na obustronne zainteresowanie. A tak co 5 wiadomości wpadasz na ścianę. Jak ktoś ma #!$%@? to krótka piłka.
Chyba że to te słynne granie niedostępnej. To z mojej strony krótkie "xDDD" i do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@J_Iskariota: moze rozmawa z 2-3 facetami i z jednym nie wyszlo a ty jestes opcja zapasowa, ewentualnie stosuje jakie glupie podchody :) ciezko stwierdzic na podstawie wpisu z mirko. Mam podobno akcje teraz ale #!$%@? wie o co chodzi lasce wiec zyje sobie dalej majac #!$%@? jak ona bedzie chciala to spoko jak nie to nie, nie chce mi sie biegac za pannami.
  • Odpowiedz
@J_Iskariota naczytały się w rakotwórczych artykułach, że facet uwielbia zdobywać, więc nie muszą nic robić a nawet utrudniają, bo "niech mnie zdobywa". To, że przez to skreslą kogoś fajnego i wiernego i z braku laku wezmą sebka to cóż... Głupota czasem boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bo ja mam ciągnąć całą rozmowę czy jak? Rozumiem, jakbym jej się narzucał czy coś, ale sama do mnie napisała xD

#!$%@?, wole być #tfwnogf niż się czuć jak przegryw, który wypisuje do laski która ma #!$%@?.


@J_Iskariota: bo #!$%@? chcą być adorowane, zabawiane rozmową a same się nie odzywają bo musiałyby najpierw mieć minimum przemyśleń na jakikolwiek temat, aby móc cokolwiek dodać od siebie... jakiś ciekawy argument,
  • Odpowiedz