Wpis z mikrobloga

Jon Snow zrodzony z umierającej matki, rodu Targaryen, Śnieżny Bękart, król Północy pierwszy swego nazwiska, obrońca północy, protektor północy, opiekun Dzikich, pogromca Innych, miecz na Innych, młot na Innych, kusza na Innych, włócznia na Innych, oszczep na Innych, topór na Innych, łuk na Innych, Biały Wilk, ten który zjednoczył ludy północy, ten co przeżył śmierć, pogromca i wieczny wróg rodu Boltonów, wyzwoliciel północy, niespodziewany król, przyjaciel Starków, ten co ułaskawił Karstarków i Umberów, były Lord dowódca Nocnej Straży...

#got #graotron #gameofthrones
Pobierz Rski - Jon Snow zrodzony z umierającej matki, rodu Targaryen, Śnieżny Bękart, król Pó...
źródło: comment_V98hzk4FoMB5K8YFc1SJGocN74BFyxge.jpg
  • 22
Widzę, że wykop wydał na Dany wyrok. Ja do niej nic nie mam, postać jak każda inna - postępująca według swojego widzimisię. Weźcie pod uwagę jak ciężkie życie miała zanim została Matką Smoków i zaczęło się jej powodzić.
Patola z bratem, który 24/7 poniżał ją, gwałcił i robił z niej śmiecia, przeszłość rodu również nie pomaga, brak ojczyzny również nie. A że zachowuje się jak zachowuje... Praktycznie wszystkie rody maczały palce w
@K_aro: No to spójrz od innej strony. Jon Snow znany wszystkim jako bękart Starków. Od zawsze nienawidziła go przybrana matka i to z nie jego winy. Postępowała tak dlatego, że jej mąż puścił się z inną i Jon owoc ich miłości. Musiał jeść przy oddzielnym stole, a podczas oficjalnych uczt wyprawianych na np. przyjazd rodziny królewskiej miał zakaz braniu w nich udział. Życie rodzinne było mu obce, dlatego zamierzał zostać nocnym
@Rski: no i fajnie, on przeżył swoje i ona swoje - nie mogli mieć tych samych problemów, lecz jedno co ich łączy, że dotychczasowe życie ukształtowało ich spojrzenie na świat i to co obecnie robią. Nie ma co wywyższać jednej postaci nad drugą. Obie są ważne i obie postępują tak jak uważają za słuszne. Snow nie ufa Dany bo słyszał o jej ojcu i rodzie, podobnie Dany nie ufa Jonowi bo
Jon Snow zrodzony z umierającej matki, rodu Targaryen, Śnieżny Bękart, król Północy pierwszy swego nazwiska, obrońca północy, protektor północy, opiekun Dzikich, pogromca Innych, miecz na Innych, młot na Innych, kusza na Innych, włócznia na Innych, oszczep na Innych, topór na Innych, łuk na Innych, Biały Wilk, ten który zjednoczył ludy północy, ten co przeżył śmierć, pogromca i wieczny wróg rodu Boltonów, wyzwoliciel północy, niespodziewany król, przyjaciel Starków, ten co ułaskawił Karstarków i
@Rski: a ja czytałam takie coś że Jon może być bratem Daenerys, czyli synem Mad Kinga i nie jest prawda ze Ed puscil sie z inną, on poprostu przygarnął Jona pod swoj dach bo Mad king nie chcial go uznać. Zreszta jak Edd mógłby zdradzic Catlyn widać w każdym odcinku jak oni sie kochali, jak dbał i kochał swoje dzieci.