Wpis z mikrobloga

@rskkk: Czytałem dziś rano właśnie.

Tekst jest w gruncie rzeczy krytyką osoby z zewnątrz, która dość dokładnie śledzi co się dzieje. Powoływanie się na to, że była członkinią Razem nie wnosi w zasadzie nic do tekstu, bo żadne jej uwagi nie dotyczą okresu w trakcie którego była w partii. Był to zresztą okres niemowlęcy. Jedyne co, to sygnalizuje, że miała jakąś sympatię do partii - nie była krytyczna czy przeciwna od
  • Odpowiedz
Mnie, jako liberała, strasznie triggeruje, że partia Razem reklamuje się swoim rzekomym liberalizmem, który tak naprawdę zaczyna się i kończy na waginie
  • Odpowiedz
@TlenekSi: Liberalne podejście do konkretnej sprawy nigdy w życiu nie oznacza liberalnej partii.
Nie wiem w sumie skąd ci się wziął liberalizm u Razemków, jeśli bardzo często określenie 'liberał' ma pejoratywne znaczenie dla ich polityków.
  • Odpowiedz
@TlenekSi: Razem reklamuje się liberalizmem? Słowo liberalizm przy Razem funkcjonuje jako określenie antagonistów, albo jako liberalizm obyczajowy.

Jeśli chodzi o liberalizm obyczajowy, to z polskich partii głównego nurtu Razem jest najbardziej liberalne.
  • Odpowiedz
@Reste: @BongoBong: Kiedyś była taka sytuacja, nie mam teraz czasu tego szukać na fb, że Razemki jechały po .N, że niby taka liberalna, ale nie do końca, bo aborcja, a oni tacy super liberalni (i nie było wspomniane o liberalizmie obyczajowym)
  • Odpowiedz