Wpis z mikrobloga

Śniło mi się, że mój były chłopak pojechał na Woodstock, skoczył na bungee i se głupi ryj rozwalił, a ja wszystkie pieniądze, które zarobiłam na studia wydałam na jego rehabilitację. Pieniędzy brakło więc sprzedałam laptopa, gry, kosmetyki ubrania żeby dokończyć leczenie. Wyzdrowiał i i tak miał mnie w dupie. XD
Mój mózgu, Ty #!$%@? przebrzydła sadystyczna.
#sny ##!$%@? i może trochę #heheszki
  • 46
@LubieBycZabijana Boże Kochany co ja przeczytałem teraz XD Dobra, może są gorsze z Twojej perspektywy, ale jednak dla mnie najgorsze jest spotkanie w śnie kogoś kogo nienawidzę i tak się z nim męczyć całą noc, a jak już ma sobie głupi ryj rozwalić to się budzę zwykle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@HrabiaZet a racja, prawdziwe zakończenie było takie, że sobie głupi ryj rozwalił, a ja jeszcze na niego nasikałam i tańczyłam na jego grobie, krzycząc, że wszyscy faceci są tacy sami. ( ͡ ͜ʖ ͡) (tak to się robi?)
tak to się robi?


@LubieBycZabijana: Nie, chodziło mi raczej o to, że bierzecie sobie byle kogo z łapanki a później: "a mój były to ..., a ten były to tamto, a tamten to to, a z tym to ..." bez jakichś wyższych uczuć - sama kalkulacja a później żale typu właśnie: "wszyscy faceci są tacy sami", "ojej chciał tylko jednego" "nie traktował mnie poważnie" itd. :)