Wpis z mikrobloga

Mircy mam dylemat potrzebuje pomocy #programowanie #webdev #frontend

Mam do napisania prostą aplikację, która ma składać się z 4 kategorii do wybory. Każda kategoria wpływa na wybór opcji w 3 pozostałych. Wczytanie danych, zapisanie wyboru użytkownika do bazy. Wszystko za jakimiś animacjami i bez przeładowania strony. Proste.

Ale pojawia się problem z wyborem technologii. Pracodawca nie narzuca mi nic ale zasugerował, że ostatnio modny jest #react i można by było go tutaj wykorzystać. Przy okazji mógłbym zrobić aplikację mobilna w #reactnative ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam, że nigdy nic nie pisałem w react'cie, angularze oraz w vue.

Zastanawiam się czy jest sens zaprzęgać do tego react? Czy może wymienić to na któryś z powyższych [vue, angular]? Termin oddania tej apki jest dość krótki (miesiąc) i nie wiem czy zaczynać coś w czymś czego musiałbym się nauczyć.

PS ES5&6 są mi trochę znane. Pracowałem trochę na klasach, eksportach / importach i podobnych bajerach (może poza awaitami, promise'ami i generatorami które wiem do czego służą ( ͡° ͜ʖ ͡°)) gdy pisałem dla siebie apkę na #nodejs
  • 6
@mortt: Dzięki o taką odpowiedź mi chodziło

No ma być to później być rozwijane. Generalnie w całości ma to wyglądać tak:
- Tworzenie swojego zestawu - 4+ kategorii do wyboru, w zależności od produktu jaki wybierzemy w każdej z kateogorii to produkty w pozostałych kategoriach mogą być inne, limit do x złotych
- Zapisywanie zestawu
- Logowanie / Rejestracja
No i później już plany jak to można rozbudować ale póki co
@getin: No tak ale tutaj chodzi o to że "zaproponowano mi dosyć dosadnie" żebym użył do tego react'a. Oczywiście mógłbym odmówić i wytłumaczyć że lepiej byłoby to zrobić w PHPie ale jednak fajnie byłoby zrobić coś nowego zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą pytanie skupiało się bardziej czy użycie react / vue do tak prostej apki którą można by było zrobić w czystym JS nie będzie zabiciem