Wpis z mikrobloga

@lexx23: Gdyby badanie DNA dało wynik negatywny, zakładam, że je zrobiono naturalnie, a nie opierali się na identyfikacji "bliskiego znajomego", vel pełnomocnika rodziny, to chyba nie byłoby aż takiego przekrętu....? Nie dotyczy to, bądź co bądź, prominentnych osób na szczycie drabiny politycznej, chyba. Teoretycznie, gdyby wykonali DNA i zostali zaskoczeni, być może wymagałoby to czasu, co powiedzieć obywatelom.... Oczywiście czysto hipotetycznie, Z drugiej strony, wciąż możnaby postawić zarzuty i prowadzić śledztwo,
@MagnitudeZero: pamiętam, że niektórzy analizujący materiały z monitoringu sugerowali, że w Hurghadzie kobieta wwożona do szpitala "miała być mniej podobna do MŻ", to zasłanianie żyjącej jeszcze kobiety... wszystko dziwne jak z thrillera, a prokuratura milczy... Jeżeli w grę wchodzi handel ludźmi, a jest nim każda forma "ubezwłasnowolnienia człowieka celem wykorzystania do czynności( przestępczej) zaplanowanej względem tej osoby", to wszystko jest możliwe, ale podstawą jest wciąż ten sam materiał, który znamy. I
Film z HUR to wg mnie taki sam case jak zdjęcie z kostnicyu kwadrata. Mi się wydaje że wypadek dziewczyny był przypadkowy bo sytuacja wymknęła się z pod kontroli, natomiast czy śmeirć miała miejsce bez niczyjej pomocy to mam wątpliwości.
@Evergreengo: osobiście widziałam kilka ujęć z różnych reportaży, pewnie jak większość zainteresowanych. Jednak niektóre, powiększone ujęcia były, bo nie wiem czy nadal są dostępne, jakgdyby przedstawiały faceta- męską raczej klatkę piersiową i dotyczy to właśnie Hurghady. Nawet padały takie komentarze na twiterze #magdazuk, ale nie poruszaliśmy tzw wątków "absurdalnych" ,bądź, póki co niepopartych dowodami, chociaż w tej sprawie wszystko mogłoby się zdarzyć, hipotetycznie.
@stopmanipulacji1111 wg mnie w tym filmie sie nic nie zgadza. Rzetelność dziennikarska poprostu. Ale to co moją uwagę w tej wklejonej historii przyciąga to teoria na temat wyjazdu pani detektyf:) Ma sens. W sumie po co jeśłi im nie wolno prowadzić tam żadncyh czynności? Trurystycznie? Kto by za to płacił? Dla promocji? Czy słynne biuro na tej histori zyskało czy straciło?:)))
@Evergreengo: Rutkowski miał sprawę zamotać jak zwykle.. może nadać sprawie określony nurt. Znamienne jest to, że on dostał pełnomocnictwo od rodziny a Lampart nie... za dużo chcieli wiedzieć. Nawet jeśli coś zyskali na rozgłosie, to nir chcieliby skończyć skompromitowani jak Rutkowski, to strata klienta. W jednym z oświadczeń Lamparci prawie wprost atakują prokuraturę w Jeleniej za zaniedbania i nieżetelność. Teoretycznie nie
mogą sami dalej prowadzić sprawy, skoro prowadzi prokuratura... chyba, że