Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade

#rozdajo
Dzisiaj wyjatkowe rozdajo, zbieramy 1000 plusow. Jak tyle uzbieramy to @AZATEJDZ obiecal swoimi hakierskimi zdolnosciami pozbyc sie jutubowego raka ktory strimuje jak gra na czitach w nasza ulubiona gierke.

Zapraszam do czytania artykułu o tym jak pomogem czytelnikowi mojej stronki odzyskać skradzione skiny!

Jeszcze takie pytanie, zaraz mnie #!$%@? ze narcyz, ale co tam xD Bo duzo (w sensie no ponad 10) osob ostatnim czasy pyta czy zrobie AMA xD Jest sens robic ama bo ktos handluje skinami? Nie robie nic super ciekawego, tzn wiem ze osoby spoza csgo czesto nie wierza ze robi sie na tym calkiem spoko kase, ale czy poza pytaniem ile zarabiam byloby jakies ktore chcecie zadac? xD Dajcie znac, bo nie chce robic tak o bez pytania, bo bedzie ze juz kompletnie mi #!$%@? xD

Skupuje skiny/kosy/klucze/naklejki/cale ekwipunki za przelew bankowy. Place praktycznie tyle samo ile dostaniecie na opskins (po odjeciu 10% ich prowizji za sprzedaz i 3% prowizji za wyplate)
Przez zenujacy kurs dolara tam dostajecie obecnie cholernie malo i jestem w stanie dawac praktycznie tyle samo co oni, a kase macie dodatkowo parktycznie natychmiast, zaufany kupujacy, przelew na konto nie jakies paypale (chociaz jak checie to PP tez obsluguje, skrill takze)

Moj rep na wykopie: http://www.wykop.pl/tag/csgorep/autor/Perlo/ Skupilem tu itemy mysle ze juz za ponad 100 000zl spokojnie :)

Jak ktos cos ma, to zapraszam na PW, wycenimy :) Ewentualnie piszcie prosto na steam
P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade

#rozdajo
Dzisiaj wyjatkowe rozdajo, zbiera...

źródło: comment_048sKZxNhQDQpNCY4K9v5uMgAAYR5UX5.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krx_S: Zaczynalem dawno temu od wplaty 5 dolcow :) I zaczalem sie bawic w trejdowanie :) Poczatkowo na rynku szukalem case hardenedow z wieksza iloscia niebieskiego, skupowalem i sprzedawalem drozej. dorobilem sie paru kluczykow i dalej samo poszlo ;) na ruletkach to tylko #!$%@?, dlatego juz nie gram bo potrafilem po 1000$ przegrac w 5min takze juz troche przesada byla
  • Odpowiedz
@Krx_S: a czy ciezko? teraz tak, teraz sa trejdboty itd i trzeba byc duzo bardziej kreatywnym, ale znam ludzi co sobie doskonale radza na samym trejdowaniu :) ale to juz nie trejdy na 10 kluczach tylko na 1000 :) kiedys to bylo banalne, wystarczylo pare dolcow i czas i nauka rynku :P
  • Odpowiedz
@Perlo: ehh #!$%@? stare czasy, od Ravena moje pierwsze 15 kluczy kupiłem po 7,50 kiedyś i od tego sam zacząłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze pamiętam, że przez skrilla doładowanego z konta siostry, bo sam nawet konta nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo: Bordo, #!$%@?, przypał trochę. Ostatni raz miałem bordo na wypoku w 2011. XD

@Krx_S: @tajemniczygosc: Ja pamiętam perłowego jak jeszcze był silverem i skiny to widział tylko w moim inventory. Wróciłem po paru miechach do CSGO, a tam perlo już skamował pełną parą. Tzn. handlował ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? wiem, .że szybko zrobił dość dobry budżet. Ile zarabia to w
  • Odpowiedz
@AZATEJDZ: troche tak, nie wiem chyba musze teraz z @yoreciv sie rozstac, bo bordo w jednym mieszkaniu z dziewczyna? xD
btw ja dalej jestem mentalny silver xD btw zarabiam pewnie mniej niz niektorzy tu mitycznie sadza xD bo oni pewnie mysla ze mam 20k miesiac i spie na kasie xD a ja po prostu mam bardzo przyzwoite pieniadze ale do 20k troche jeszcze brakuje ;)
  • Odpowiedz