Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade

#rozdajo
Dzisiaj wyjatkowe rozdajo, zbieramy 1000 plusow. Jak tyle uzbieramy to @AZATEJDZ obiecal swoimi hakierskimi zdolnosciami pozbyc sie jutubowego raka ktory strimuje jak gra na czitach w nasza ulubiona gierke.

Zapraszam do czytania artykułu o tym jak pomogem czytelnikowi mojej stronki odzyskać skradzione skiny!

Jeszcze takie pytanie, zaraz mnie #!$%@? ze narcyz, ale co tam xD Bo duzo (w sensie no ponad 10) osob ostatnim czasy pyta czy zrobie AMA xD Jest sens robic ama bo ktos handluje skinami? Nie robie nic super ciekawego, tzn wiem ze osoby spoza csgo czesto nie wierza ze robi sie na tym calkiem spoko kase, ale czy poza pytaniem ile zarabiam byloby jakies ktore chcecie zadac? xD Dajcie znac, bo nie chce robic tak o bez pytania, bo bedzie ze juz kompletnie mi #!$%@? xD

Skupuje skiny/kosy/klucze/naklejki/cale ekwipunki za przelew bankowy. Place praktycznie tyle samo ile dostaniecie na opskins (po odjeciu 10% ich prowizji za sprzedaz i 3% prowizji za wyplate)
Przez zenujacy kurs dolara tam dostajecie obecnie cholernie malo i jestem w stanie dawac praktycznie tyle samo co oni, a kase macie dodatkowo parktycznie natychmiast, zaufany kupujacy, przelew na konto nie jakies paypale (chociaz jak checie to PP tez obsluguje, skrill takze)

Moj rep na wykopie: http://www.wykop.pl/tag/csgorep/autor/Perlo/ Skupilem tu itemy mysle ze juz za ponad 100 000zl spokojnie :)

Jak ktos cos ma, to zapraszam na PW, wycenimy :) Ewentualnie piszcie prosto na steam
P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade

#rozdajo
Dzisiaj wyjatkowe rozdajo, zbiera...

źródło: comment_048sKZxNhQDQpNCY4K9v5uMgAAYR5UX5.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obiecal swoimi hakierskimi zdolnosciami pozbyc sie jutubowego raka ktory strimuje jak gra na czitach w nasza ulubiona gierke.


@Perlo: nie linkuj do kanału, reklamę robisz niepotrzebnie. Ja np. gościa kompletnie nie znam, ale z drugiej strony, nie oglądam jak ktoś inny gra, więc może jestem w zdecydowanej mniejszości ;)
  • Odpowiedz