Wpis z mikrobloga

  • 11
Jak mnie denerwuje takie zaklamywanie rzeczywistosci. Salon kosmetyczny, zdjecia przed i po zabiegu robienia brwi.
W jednym z komentarzy napisali, ze zdjęcie nie uległo zadnej przeróbce, ze tylko brwi zrobili.
Ewidentnie widać, ze nad prawym zdjeciem pracował grafik- jest rozjasnione, cera bardziej jednolita i bez przebarwien i swiecenia, zmarszczki w kacikach oczu mniej widoczne.
Ulozenie włosów na prawym zdjeciu jest takie, żeby wydawalo się ze jest ich więcej.
A baby w komentarzach zachwycaja się, ze po permanentnych brwiach pani wyglada 10 lat mlodziej- no jak sie ja rozjasnia i zaciera zmarszczki to wyglada.
Juz pomijajac ze brwi po zabiegu sa za ciemne i wygladaja nienaturalnie.

#oswiadczenie #logikarozowychpaskow
Shyvana - Jak mnie denerwuje takie zaklamywanie rzeczywistosci. Salon kosmetyczny, zd...

źródło: comment_uCEmmHiYGSFa32mOiVj4xTh7BrKFEGeF.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Shyvana te brwi (chyba) staną się jaśniejsze po paru dniach. Moja koleżanka robiła i wyglądała początkowo podobnie, a potem było lepiej. Chociaż za takie pieniądze to jak dla mnie fanaberia. Spokojnie można kupić produkty do brwi i się nauczyć je ładnie podkreślać. :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@RocketQueen 600zl za oszpecenie sie na 2 lata, super biznes xD

@v3637k4 nie mam pojecia, nie mam ani permanentnych brwi ani tatuazy :D wydaje mi sie jednak ze doswiadczony tatuazysta lepiej by to zrobil xD
Z takich ciekawych projektow o ktorych slyszalam, to wiem ze sa tatuzysci którzy wykonują paniom po mastektomii a następnie operacji wszczepienia implantów tatuaze do zludzenia przypominajace obwodki wokół brodawek. Wygladalo super i jak ktoś nie wiedzial to by sie nie zorientowal ze to tatuaz :)

@black_witch strasznie to wyglada. Można zrobić ladne i naturalne brwi permanentne, ale ten salon ewidentnie sobie z tym nie radzi.
  • Odpowiedz
@Shyvana: Ale co ta Pani ma delikatnie podkreślać? Tę połowę brwi którą ma a resztę dorysowywać, żeby potem ktoś inny wrzucił zdjęcie tej Pani z dopiskiem "XD jak można rysować sobie kredką brwi, głupie różowe"...
  • Odpowiedz