Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak można po 2 miesiącach spotkań i ciągłego pisania zerwać z dnia na dzień kontakt z osobą. Po co udawać zainteresowanego związkiem a później #!$%@? po prostu wykreślić człowieka z życia. Czy tylko ja jestem taka porabana, że tak szybko się przyzwyczajam do ludzi??!! Pierwszy raz od kilku lat liczyłam na związek ale oczywiście się przeliczylam. #!$%@?.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania
Ja jestem przykładem, że można tak robić i nie przez to, że jestem złym człowiekiem. Wcale nie uważam to za coś dobrego, ale w pewnym sensie jest to pewnego rodzaju "stabilizator" . Kiedyś i ja się wyspowiadam na anonimowych wyznaniach. Mam nadzieję, że ta historia nie wytworzy grubszego muru wokół Ciebie i chociaż boli, to przekujesz to w coś dobrego.
OP: Po prostu tego nie rozumiem. Nie mieści mi się to w mojej durne, naiwnej główce. Podobno nie mieliśmy wspólnych celów. Ja w przyszłości chce założyć rodzinę, ślub, dzieci. On nie. I pozamiatane.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz

OP: Właśnie, że jest mi z tym bardzo źle. Pierwszy raz od kilku lat zaczęłam komuś ufać i znowu się przyjechałam. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Szuka ktoś dziewczyny? Zwłaszcza naiwnej i wrażliwej...?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz

OP: Właśnie, że jest mi z tym bardzo źle. Pierwszy raz od kilku lat zaczęłam komuś ufać i znowu się przyjechałam. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Szuka ktoś dziewczyny? Zwłaszcza naiwnej i wrażliwej...?


Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz

[]

Napisz :)