Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty
Panowie dzisiaj tylko dwie monety maja +7% w top 12 to BTC i BCC (bitconnect ) prawdziwe BCC :D hahaha ilu ludzi sie dało na to nabrać co ?...

Cena BTC skoczyła do góry teraz bo ? Bo każdy liczy, że jak dostanie BTC to będzie dumpił BCC na rynku... Jakiś 0.1% chce dupnąć BTC za BCC. Co za #!$%@? paranoja ale moim zdaniem skoro teraz kupują by dupnąć to lepiej teraz #!$%@?Ć :D i odkupic jak bedą dumpić . Pozatym zrobi się ładne zamieszanie na rynku.

Standardowo na rynku krótko terminowo idioci myślą, że kupią dziś BTC aby miec 2 monety i by dupnąć to co się stanie ?
1szego będzie fajny dump OBU BTC bo CI co kupowali po 2500$ będą dumpić BTC i BCC dla $$$$.
Ja co miałem BTC spekulacyjnego upłynniam do USDT albo USD na finexie : ) - żadnych polskich giełd.

To jest to samo zagranie co z Byteball - kto ma byteball w portfelu to dostaje darmo +20% ale po dystrybucji 9tego jest dump - 30%-40% :)... Generalnie lepiej #!$%@?ć przed dumpem i kupić 30% po... Tu będzie podobnie widzę, że wielu idiotów się pakuje kupić BTC aby mieć dwa coiny. Dziwi mnie szczerze ile temu random forkowi uwagi się daje.

Reasumując przed podziałem cena BTC była 2500$ po podziale cena BTC będzie 2200-2500$ tak obstawiam : ) - ja #!$%@? spekulacyjne BTC do fiat dziś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WeselnyGiermek00 ryzykujesz. Gdy zjazd nie będzie tak duży jak zakładasz to nie wejdziesz do pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zostawiam btc, jak zjazd będzie duży to kupię kolejne btc, ci do BCC :) czekam na pompę jak ty bo na początku cena będzie mocno zdumpowana, w każdym bądź razie życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz