Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #pytanie #rtveuroagd #sklep #raty
Kupiłem 3 dni temu w RtvEuroAgd słuchawki na raty. wahałem się miedzy dwoma modelami jedne stereo za 350 zł a drugie 7.1 za 400 i jednak wyszedłem ze sklepu z tymi tańszymi. prztestowałem (w sklepie nie było takiej możliwosci) i żałuje, że jednak nie zdecydowałem się na droższe. Jest jakaś opcja zamiany towaru? jak to wygląda kiedy były brane na raty? jest np możliwość wymiany sprzętu na droższy i zostaniu przy obecnym systemie rat a tylko wyrównaniu różnicy? Dałem dupy po całosci. :(
  • 10
@MaddoxX1911: kraken pro v2 ( )
@cobytuzjesc: Aha. dzięki za odpowiedź. a nie orientujesz się może czy nie da się tego załatwić poza ratami? najwygodniej by mi było zostać przy obecnych ratach a dopłacić nadwyżkę :) czy nie mogą tego zwrotu załatwić nie włączając w to banku?
@m___r: 400 zł na parę dni przed wypłatą jest dość odczuwalne dla portfela przeciętnego zjadacza cebuli, jakim jestem a spłata takiego kredytu na raz to żaden problem po wypłacie. Zamiast czekać tydzień by móc je kupić płace 10 zł więcej. To prawie jak dopłata za przesyłke kurierem ;p