Wpis z mikrobloga

@Pan_Marcin ale to telewizja. Przyjdą i syfu narobią, bo to niby dzieci oglądają itd. Wiesz jak to jest. Z Gimperem swego czasu identyczną akcje przecież zrobili. Pojechali po nim konkretnie, żeby pokazać ludziom, że internet to zło, a telewizja to obrońca moralności.
@Pan_Marcin ale jest uzasadniony. Do Gimpera wtedy przyszli rozmawiac o jego pasji. I czy ja wiem, że strach? Jakby ktoś przyszedł i ci dupę obsmarowywał to byś się raczej wkurzył.
@Movet: Z Gimperem to jest inna sprawa, bo chociaż go nie oglądam zbyt często to wiem, że te jego filmy są dosyć łagodne jednak.

Co do Magicala to oboje wiemy, że jest grubo i jeśli powiedzą w tym swoim reportażu "patrzcie to jest patologia" to niestety będą mieć racje, bo już pomijając fakt tego, że śmiesznie się to ogląda.
@Pan_Marcin ale też trzeba pamiętać, że Magical to dosyć odosobniony przypadek popularnego contentu. A TV pomijając mase innych fajnych kanałów (Emce, UNB, Vlogi Gonciarza, HBC, i wiele, wiele innych) tak naprawdę gnoi całe środowisko i przekłamuje jego obraz. Patrzą tylko i wyłącznie z perspektywy kanału Magicala a nie całego YT. I po prostu robią to, bo telewizji grunt się zaczyna powoli palić. Bo kto z tego młodszego pokolenia ogląda tv? Teraz tylko