Wpis z mikrobloga

Path of Exile


@Jaqp: te wszystkie gry tego typu wygladają identycznie. co w tej jest innowacyjnego?
edit: z tego co widze to na PC gra jest za free tylko z mikropłatnościami. na xone tez tak bedzie?
@daczka92: na pc jest płatna, ale nie wiem czy są mikropłatności. Spodziewałbym się jednak, ze będą.

A co do pierwszego zdania, to na xboxie i ogólnie konsolach takich gier prawie że nie ma. Jest tylko Diablo i tyle.
@arko123: no wlasnie, z tego co czytam na pc jest za free.
no moze i na xone jest mało ale jak już ograłem pare tytułów na PC wcześniej to jakoś mi się odechciewa od początku grać w to samo tylko pod inną nazwą
@beret121: @daczka92: o, #!$%@?ło mi się i to ze dwa razy. Chciałem napisać, że na konsoli jest płatna, ale to i tak dalej błąd, bo pomyliłem Path of Exile z Pillars of Ethernity. To w takim razie Path of Exile może być darmowe na xboxie.
no moze i na xone jest mało ale jak już ograłem pare tytułów na PC


@daczka92: no właśnie, Ty ograłeś, ale ja na przykład nie i cała masa innych graczy, która całe życie gra tylko na konsolach albo nie grała w to na PC. Na pewno na konsoli będzie sporo chętnych na to, zwłaszcza jak to chyba faktycznie będzie za darmo.
@arko123: a nie no mi tam obojętne czy gra wychodzi czy nie. chociaż nawet jak w nia nie pogram to lepiej zeby wychodziło jak najwięcej gier i ludzie na tym zarabiali pieniądze. tylko myślałem, że to może jest jakieś odkrywcze i ma coś specjalnego w sobie.
@arko123: Gra jest darmowa i to takie prawdziwe Free 2 Play , sklep oferuje tylko skórki i pety za kase nic co ma wpływ na grę i staty gracza więc cały kontent jest za darmo a jak chcesz się wyróżniać kupujesz jakieś pierdoły wizualne , powiem tylko że diablo 3 to przy tej grze tak naprawdę #!$%@? nie warta gry w Path of Exile można grać miesiącami i się nie znudzi