Wpis z mikrobloga

Eh... panowie, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Weźmie taka pojedzie jako dziennikarz nawet nie wiadomo kto to. Zada ledwo co po angielsku pytanie, a potem się jeszcze z niej Seb nabija.
Kto w ogóle wydaje tam akredytacje?!
#f1
MasterGrubaster - Eh... panowie, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Weźmie tak...
  • 15
  • Odpowiedz
@MasterGrubaster: Ja pierniczę, miałem nie raz nieprzyjemność wymienić się z nią spostrzeżeniami. Wielka fanka Massy. Ta dziewczyna jest zdeka szurnięta. Co chwile się chwali z kim to nie gadała, kto to z branży nie jest jej niby "znajomym". Już nie wspomnę o pogardzie jaka biła od niej i wielu innych "kolegów po fachu" odnośnie Kubicy. Ja nie twierdzę, że Roberta trzeba lubieć, popierać, dopingować i w ogóle, ale niektórzy przesadzają z
  • Odpowiedz
  • 1
@YOLOmariolo: cały serwis swiatwyscigow jest średnio przychylny Kubicy. Takie twitterowe kółko wzajemnej adoracji, sami dyskutują i się lajkują lol
  • Odpowiedz
@Dect: Ja to mam gdzieś czy ktoś go lubi czy nie, a to że jestem jego fanem nie ma nic do tego. Tylko śmieszy mnie takie podejście, że "hmm, co tam Kubica, co on mnie w ogóle obchodzi, F1 z nim czy bez niego jest taka sama, czy wróci? sądzę, że nie bo nie", itd. Może nie tyle co mnie śmieszy, ale dziwi po co tak to podkreślać? Z resztą, całą
  • Odpowiedz
A ja się tak zastanawiam, ilu z tych najgłośniejszych krzykaczy kiedykolwiek było na jakiejś konferencji prasowej, nie mówiąc już o motosportowej? Podejrzewam, że nikt, w końcu ludzi z ulicy nie wpuszczają do paddocku Formuły 1. Aż szkoda tłumaczyć, że skoro Seb zaczyna się śmiać, bo nie widzi, komu odpowiada, to nie jest to wyśmiewanie się z danej osoby. To tylko świadczy o jego kulturze, bo wie, że gdy się z kimś rozmawia,
  • Odpowiedz
@jedynyslusznynick: Jeśli zajmujesz się tym profesjonalnie to powinno się mieć gdzieś takie komentarze skoro podobno są gówno warte. Jak tak nie jest to masz jednak słabą psychikę i jest coś nie tak, że drażnią Cię takie pierdoły, dobra robota sama się wybroni, nie potrzebuje walczyć z krytyką...
A wypowiedzieć może się każdy.
  • Odpowiedz
Ogólnie to przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłem, ale moja opinia i tak się nie zmienia.

@atagAgata A tak nawiasem pisząc jedną z najzabawniejszych tego typu sytuacji jest coś co zaobserwowałem już wielokrotnie, a mianowicie tworzenie z interakcji z jakąś popularniejszą osobą na jakimś fb czy tt niewiadomo jak wielkiego wyczynu, tzn. "Dostałem odpowiedź od komentatora stacji nr 1. Ohoho jaki to już mój znajomy jest." albo "o, dostałem followa od mclarena, jest moc".
  • Odpowiedz