Wpis z mikrobloga

@piotreek88:

Chyba pora zmienić telefon.

XD a może spróbuj coś z tym zrobić? nie wiem, wyczyścisz dane aplikacji, sprawdzisz dźwięki, zrobisz wipe, #!$%@? softa, cokolwiek, myśle że dasz sobie rade, a telefon jest dość spoko :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Dangerziom jest spoko, ale to nie pierwsza taka akcja. Wczoraj dane aplikacji czyściłem, system na nowo stawiałem ostatnio jak mi tak zrobił. Ustawiam różne dźwięki zarówno z karty jak i pamięci wewnętrznej i nadal tak się dzieje.
  • Odpowiedz
  • 0
@piotreek88 Ale po co telefon wymieniać? Wystarczy że wgram Ci nowy ROM na bazie LineageOS do tego kernel, nowy bootloader, zrobimy roota, do tego jeszcze Greenify, Naptime, i GentleAlarm tak ot żeby było. To wszystko za jedyne 59,99$ hehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiedza tajemna. ( ͡ ͜ʖ ͡) #polakicebulaki
  • Odpowiedz
@piotreek88: Może tyle wystarczy? Sprawdź i daj znać. Ja tak miałem tez na jakimś tel, że musiałem używać 3rd party aplikacji.(timeley chyba wtedy wybrałem)
  • Odpowiedz
@fi9o: to już mój 3 telefon z problematycznym budzikiem.

1. xperia x8 - tam budzik nie był chroniony i z małą ilością ram wywalało go, więc wieczorem musiałem go ustawiać dla pewności
2. samsung galaxy s advance - też był problem, ale rozwiązałem go innym systemem
3. huawei p9 lite - dzieje się tak na najnowszej wersji
  • Odpowiedz
@piotreek88: Więc daj by appka była chroniona i nie było ubijana w tle. Nie znam się na EMUI ale na bank ma taką opcję. W końcu EMUI to takie bieda MIUI
  • Odpowiedz