Wpis z mikrobloga

Pomoże mi ktoś? Od około początku roku do dziś, mam ścinki w csie, próbowałem milion trików w rejestrze systemu, zmiana karty na tryb MSI, formaty itd., jednak nadal jest to samo.
Problem nie jest w samych fpsach bo tych jest 200+, lecz w responsywności myszki i gry.
Czuję jak bym cały czas był prefireowany, miał dużo mniej czasu na reakcję niż przeciwnicy(duży input lag).
Myślałem, że to może problem z moim czasem reakcji, jednak ten jest dosyć szybki.

CPU i5-3450 3.3ghz
GPU MSI gtx 650 ti boost 2gb
RAM Kingston 2x4GB cl9 1600mhz
Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB,7200rpm
Obudowa Zalman z3 plus
Płyta główna MSI B75A-G43
Zasilacz Corsair 550W
Monitor LG24GM77-B 144hz
Mysz ZOWIE EC1-A

Dodam, że moje fpsy wcześniej były podobne, jednak gra chodziła zupełnie inaczej, jest to wina Cs-a, czy mojego komputera?
Prosiłbym o pomoc, bo już sam nie daję rady, a próbowałem dosłownie wszystkiego :(
@AZATEJDZ pomożesz, bo widzę że znasz się na tym?

#csgo #windows #windows10 #gry #komputery #technologia #intel
  • 18
@KoneserPasztetu: Przycięcia przy strzelaniu np. jak strzelam full auto + wydaje mi się jakbym dużo później dostrzegał przeciwników niż oni mnie(wygląda to tak jak bym miał nie wiadomo skąd dodatkowego input laga)
@Norbit11: też miałem podobny problem, z tą różnicą że miałem go od początku grania w cs:go. przeczytane mnóstwo poradników internetowych, wypróbowane mnóstwo sposobów i prawie żadnego efektu.

Skopiowałem ważne pliki na dysk zewnętrzny, formatowałem dysk w komputerze, zainstalowałem wszystko od nowa. FPSów dwa razy tyle, nic nie ścina. Polecam ten sposób jak się nie znasz.
@Norbit11: Jak poczytasz moje komenty pod tagiem to w 90% porady jakiś czas temu, nie będę tego zbierał i wklejał od nowa, wrzuć stery w tryb msi, sprawdź latencynom, zrób benchmarkpc to można coś oceniać.
@Norbit11: Pytam się dlatego bo zauważyłem u siebie, że jak karta graficzna chodziła na 99-100% i wyrabiała 450FPSów miałem inputlag a gdy dałem fps_max 400 i karta miała trochę zapasu mocy inputlag od razu zniknął
Spróbuj u siebie ustawić jakiś nie wiem, 180, 200, może pomoże ;d