Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do tej pory jakoś mi się nie powodziło z dziewuchami, miałem kilka związków mniejszych i większych, ale za dużo nie poruchałem. Nigdy jakichś przygód z postronnymi laskami że szkoły czy cos. Tez nie jestem jakiś super przystojny czy zajebisty. Ale w ostatnim półroczu sam siebie zaskoczyłem spałem z laskami lvl 22, 25, 30, 32 i 41 która wyglądała na max 35. (Dla niektórych to może być nic, ale dla mnie dość nieśmiałego do dziewczyn w tych sprawach faceta to coś, zwykle w roku max były dwie może trzy) Może to przez fakt że sa to laski z mojej roboty, pracuje w telewizji publicznej. I w sumie po ostatniej #dobrazmiana zacząłem się stawiać szefostwu więc może to dlatego? Że przestałem siedzieć cicho i mówię głośno co mi nie pasuje? Nie są to żadne wieloryby czy coś. Człowiek pracuje kilka lat w tej firmie bo kiedyś po koleżeńsku się trafiła robota, siedzisz z pannami w jednym pokoju praktycznie codziennie nigdy jakoś nic a teraz nagle o. Mieliście takie doświadczenia? #tvp #logikarozowychpaskow #anonimowemirkowyznania #seks #oswiadczenie #udalomisiezaliczyc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10