Wpis z mikrobloga

Ależ prychłam niemilosiernie z logiki użytkownika tommo, który uważa się za niewiadomo jakiego mirka i myśli, że zielonki nie mogą się odzywać bo on ma "HURRR DURRRR ZASŁUGI DLA PORTAJU JA #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDD

Nie dość, że zaorała go zielonka to do tego różowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem ! #thebestofmirko

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#stopdyskryminacjiizielonek
histaminapusz - Ależ prychłam niemilosiernie z logiki użytkownika tommo, który uważa ...

źródło: comment_ACwLMKyXNYnvqe9u13P2ZWPlDsKS3IvD.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Captain_Sizzurp: data założenia przy żebraniu o pomoc pokazuje, czy dana osoba faktycznie jest częścią społeczności i się angażuje, czy wykop ma ogólnie głęboko w dupie i traktuje jego społeczność wyłącznie jak narzędzie.
Ot, różnica.
Gdy zielonka dodaje coś ciekawego, pisze coś mądrego itd. - wówczas każdy czepiający się zasługuje w pełni na nazwanie debilem.
  • Odpowiedz
@histaminapusz:
Hejt na zielonki jest z jednej prostej przyczyny. 90% zielonek które raz na jakiś czas zalewają mirko to troll-konta które są tylko po to, aby wkurzać innych ludzi, potem założyciele o nich zapominają i zakładają nowe bo wstydzą się używać swoich oficjalnych albo są lamami i zakładają tylko po to, aby pohejtować sobie. Dlatego zielonki są tak bardzo nielubiane na mirko.

To jak z imigrantami w Niemczech i innych
  • Odpowiedz