Wpis z mikrobloga

Ależ prychłam niemilosiernie z logiki użytkownika tommo, który uważa się za niewiadomo jakiego mirka i myśli, że zielonki nie mogą się odzywać bo on ma "HURRR DURRRR ZASŁUGI DLA PORTAJU JA #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDD

Nie dość, że zaorała go zielonka to do tego różowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem ! #thebestofmirko

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#stopdyskryminacjiizielonek
histaminapusz - Ależ prychłam niemilosiernie z logiki użytkownika tommo, który uważa ...

źródło: comment_ACwLMKyXNYnvqe9u13P2ZWPlDsKS3IvD.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@tommo21: Wieczna beka z ludzi lansujących się stażem netowym. Mam staż o wiele większy od ciebie, ale nigdy nie używałem go samego w sobie jako argumentu, bo ani to żadne osiągnięcie, ani powód do dumy. Weź się odwal do zielonek, bo sam nie masz się czym chwalić.
  • Odpowiedz
@tommo21: Masz konto od 5 lat, a więc od połowy istnienia portalu. Więc istnieje mnóstwo osób, które mają o wiele większy staż od Ciebie. Musisz powiększać sobie wirtualnego penisa, że wywyższasz się, że masz konto na wykopie od 5 lat?
  • Odpowiedz
@ogrod87: nie muszę powiększać niczego. każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazić. a obgadywanie kogoś jest prostackie i pokazuje tylko wasz poziom zrównany z gruntem. wasze hejty taki mają na mnie wpływ że poszedłem sobie na drzemkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Janusz_Conway: widać nauczyłeś się klepać bzdury po kimś i tyle bo nawet nie wiesz o co cały szum na elektrodzie. przeczytaj sobie tłumoku
  • Odpowiedz