Wpis z mikrobloga

Wczoraj stwierdziłam, że właściwie to fajnie byłoby polecieć na Gibraltar i pogłaskać tamtejsze małpy.


Lecę dziś w nocy i póki co to chyba najbardziej spontaniczna podróżnicza decyzja, jaką podjęłam. Bez planu, bez hotelu, bez transportu. Zatem Mirki podróżniki - czy ktoś może polecić mi jakieś genialne miejsca do zobaczenia na Gibraltarze, ale też na całym wybrzeżu Portugalii? Wasze ulubione, bezludne plaże?

A jeśli ktoś miejsc nie zna, ale lubi pocztówki to chętnie wyślę jakąś gibraltarską małpę w wersji papierowej. Wyślę temu Mireczkowi lub Mirabelce, która wstawi najśmieszniejszy małpi mem. ()

#rozdajo #thegirlcontent #heheszki #podroze #podrozujzwykopem
  • 90
  • Odpowiedz
@TheGirl wejście na górę tym trudniejszym szlakiem, są lepsze widoki. Ten punkt najbardziej wysunięty na południe też warto, jest dużo polskich tablic i pomników. W razie czego moge siostry zapytać co poleca na wybrzeżu bo mieszka tam zaraz obok ;)
  • Odpowiedz
@lesnywalker: pomijając wszystkie koty, psy, chomiki i fretki i inne domowe wynalazki. Alpaka, lama, jeż, orangutan, wąż boa, słoń afrykański, jeleń, łoś, renifer, osioł, konie i kucyki - wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°), krokodyl miniaturowy, struś, paw, kaczka, kura (te malutkie żółte też!), koza, owca, bizon, świnia, lis, wielbłąd, zebra, papuga, żółw stepowy, żyrafa i małpa makak ale w sumie to on bardziej pogłaskał mnie więc
  • Odpowiedz
  • 0
@TheGirl: na całym portugalskim wybrzeżu jest generalnie tak samo, ale wciąż ładnie. Te żółte formacje skalne są bardzo ciekawe. No i plaże spoko. Z takich innych to może ruiny twierdzy w Sagres. Warto się tam wybrać, ale wziąć trzeba pod uwagę, ze w sezonie pewnie masa ludzi jest w całym Algarve
  • Odpowiedz