Wpis z mikrobloga

Mirki który operator obecnie ma najlepszą ofertę?
Zależy mi na:
- nielimitowanych rozmowach i SMS/MMS
- możliwie dużym pakiecie internetowym (min. 15GB)
- dobrym zasięgu (obecnie @orange_polska nie narzekam - będzie korzystane na zadupiu)
- pakiecie rozmów i internetu do UE
- dobrze jakby była możliwość wzięcia na firmę

Obecnie jestem w Orange i płace jak za zboże. Oferta może, ale nie musi być z telefonem (planuje kupić S7 więc jeśli gdzieś jest korzystnie z tel to chętnie skorzystam).

#telekomunikacja #plus #orange #tmobile #play #vikingmobile #njumobile #gsm #virginmobile
  • 12
@smieszke: czy na rowni to nie wiem.
Mozesz sprobowac jakims operatorem ktory ma roaming krajowy. Np Play moze polaczyc sie z nadajnikami innych sieci. W ustawieniach telefonu manualnie wybierasz siec i tryb 3g/lte i sprawdzasz kazdego po kolei. Ale pewniejszy sposob to kupno karty sim kazdego operatora. Mamy ich tylko 4 wiec bez przesady.
Być może nasza oferta Ja+ Moja Firma przypadnie Ci do gustu :). W cenie abonamentu 59,90 zł (72,57 zł z VAT) w ofercie firmowej otrzymasz:
- Pakiet Internetowy 15 GB (z czego 3,1 GB będziesz mógł wykorzystać w UE),
- 150 Minut do wykorzystania na połączenia międzynarodowe,
- Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu (także na terenie UE).

Przenosząc numer z obecnej sieci, możesz zyskać dodatkowo 3 miesiące abonamentu gratis.

Do umowy
@michalinka123: @Najkon: @blantek: pewnie wielkie to odkrycie nie jest, ale niestety te wszystkie super oferty nju, vikings... nie mają w swoich pakietach rozmów międzynarodowych :/ BTW może ktoś z Was się orientuje, jak duży wpływ na jakość zasięgu ma model telefonu?
@smieszke: tam gdzie slaby zasieg z jednego telefonu da sie rozmaqiac gdy z drugiego ledwo smsa odbierzesz. Taka roznica. Ale jakosc nie ma swojego parametru wiec empirycznie musisz sprawdzic dany model.