Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z Krakowa. Jestem od kilku dni i chciałem wyskoczyć na rolki na krakowskie błonia. Jak wygląda tam sprawa parkowania. Gdzie postawić auto, żeby spokojnie pojeździć. Może jakieś inne miejscówki na rolki ?

#krakow #rolki
  • 8
@grzegorzLHT przy Cracovii i wzdłuż drogi na Cichy kącik są parkingi ale płatne miejskie (chyba 3zl za godzine?). Osobiście na rolki polecam zalew nowohucki i park lotnikow przy AWF. Fajna jest też trasa bulwarami wiślanymi (masz piekną ścieżkę od zjazdu przy galerii Plaza do samego Salwatoru). Przy awf i zalewie parkingi są darmowe, a jak chcesz na bulwary no to zależy gdzie staniesz, bo przy plazie i stopniu wodnym Dąbie są darmowe
@grzegorzLHT:
1. Koleżanki w robocie jarają się Good Lood, najbardziej znana jest chyba na Starowiślnej
2. Piekarnia Mojego Taty na Kazimierzu, zamykają o drugiej w nocy, mają podpłomyki z pieca. Prawdziwe wypieki, nie jakieś wydmuszki.
3. CK browar, Lubicz, Stara Zajezdnia to browary restauracyjne. Ursa Maior z Bieszczad (polecam ich smoked brown ale), Tap House to lokal Pracowni Piwa.