Wpis z mikrobloga

Tym razem mamy do rozdania trzy pary okularów 8-bitowych

Zasady:
Jedne okulary zostaną rozlosowane wśród osób plusujących ten wpis.

Dwie pary okularów zostaną rozlosowane wśród osób, które klikną 100 zdjęć w naszym konkursie przygotowanym specjalne dla wykopowiczów: LINK

Losowanie:
Losowanie przez mirkorandom w środę o 18:00

Szczegóły:
Wysyłka na nasz koszt.
Nie dyskryminujemy zielonek.

#safeinternet #rozdajo #gadzety #fotografia
Pobierz s.....t - Tym razem mamy do rozdania trzy pary okularów 8-bitowych

Zasady:
Jedne ...
źródło: comment_MnarCd1qqXEbJPhI4B4rH6dH9TZ27Md6.jpg
  • 28
@jack1142: zapomnij że dostaniesz dokładne wytyczne xD Been there, done that. Oficjalne stanowisko firmy jest takie że nie ingerują w oceny użytkowników dopóki nie są one ewidentnie błędne. I tu się zaczynają jaja, bo granica jest płynna i w rezultacie nigdy nie wiesz kiedy wyłapiesz "zerówkę".
Jedyny protip jaki mogę dać po ocenieniu ~35k zdjęć i dwóch "zerówkach" jest następujący: bądź tak konserwatywny i pruderyjny jak to tylko możliwe. Oceniaj jakbyś
@wilku1984 No dobra, na przyszłość wybieram zdjęcia do omówienia z papieżem XD. Głupie, ale skoro działa :/ Czyli jak kobieta ma na sobie tylko stanik i stringi, to już jest to źle dla 17-, dobrze rozumiem? :D
@jack1142: dobrze będzie jeśli będziesz się trzymał takich kilku żelaznych zasad SFW jeśli chodzi o bieliznę/stroje kąpielowe:
- obie części bezwzględnie założone (nawet przy zdjęciu "z tyłu")
- górna część zakrywa więcej niż 1/3 objętości biustu
- stanik pełnowymiarowy a nie 3x3x3 cm i do tego sznurki
- dół: tylko figi/bokserki/kostium kąpielowy a nie stringi
- tzw. hand-bra odpada, musi być bielizna/kostium
- widoczne sutki nawet w założonym kostiumie/bieliźnie = NSFW
@jack1142: @wilku1984: Zależy nam nam na ocenach z różnych punktów widzenia - dlatego nie dajemy sztywnych wytycznych co do ocen. Część zdjęć jest ciężko przyporządkować sztywno, do którejś z dwóch kategorii. Za takie zdjęcia nie odejmujemy punktów.
Punkty odejmujemy tylko za zdjęcia nie pozostawiające wątpliwości - czyli ewidentny błąd użytkownika. W takim przypadku najpierw dostaniesz ostrzeżenie, a przy kolejnym błędzie zostanie Ci odjęte 1000 punktów (już nie zerujemy punktów tak
@safe-internet: xD
Na załączonym screenie widać ostatnią (trzecią) wiadomość jaką do Was wysłałem. Kiedy nie doczekałem się na nią odpowiedzi, uznałem że nie ma co liczyć na support.
Kiedy dostałem "zerówkę" przy 13500 pkt. (I etap) - luzik, moja wina bo nie wziąłem poprawki na swój stan zdrowia i pewnie nawaliłem "double clicków". W ciągu ostatnich 27 h trwania konkursu "wjechałem" jeszcze z 0 na 9500 pkt, pierwsze miejsce rankingu i
Pobierz w.....4 - @safe-internet: xD
Na załączonym screenie widać ostatnią (trzecią) wiadomo...
źródło: comment_Cl03OB3hyrDsyZfdKHUj6uDA8hSy4kxn.jpg
@wilku1984: Nie dostaliśmy od Ciebie tej wiadomości. Prawdopodobnie jakiś błąd techniczny. Do tej pory nie otrzymywaliśmy też od innych użytkowników informacji o problemach z logowaniem. Zweryfikujemy to. Przepraszamy za kłopot.
@wilku1984: 80h może nie poświęciłem, ale około 40h. I faktycznie na daremno, #!$%@?łem się po ogłoszeniu wyników. Klikały jeszcze ze mną 2 osoby na innych kontach, łącznie prawie 35% wszystkich głosów ale i tak nici z wygranej. Po wszystkich konkursach liczę chociaż na jakieś dziękuję z ich strony za poświęcenie czasu bo jak widać, z moim szczęściem raczej nie ma co liczyć na wygraną.. :)
@Sc3eaM: oceny w odstępach 3 sekund? Wtedy to możliwe ale to już chyba trzeba być na fecie xD Szacun w każdym razie, bo utrzymanie takiego tempa trudno sobie wyobrazić. I szkoda że faktycznie nagroda nie przypada najbardziej aktywnej osobie, to zabija morale najbardziej aktywnych a nagradza normiki. Morał? W kolejnych etapach być randomem, wykręcić 5-10k i mieć w to wbite. Szczęścia na przyszłość życzę.