Wpis z mikrobloga

@kazimierzowie: #przegryw #tfwnogf #anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się czy większość tych wpisów typu: "Jestem 29 letnim prawiczkiem, ostatnio trzymałem dziewczynę za rękę, czy jest szansa na związek?" są pisane przez osoby opłacane przez administratorów portalu, by utrzymać "ciekawe" treści tego typu i by inne osoby mogły się przez to dowartościować.

Myśląc logicznie, to wpisy typu: "Mieszkam z rodzicami, nigdy nie pracowałem, szukam dziewczyny i nie chcę już być samotny, jestem otyły" są po prostu bez sensu, mniemając że osoba pisząca ma odrobinę logiki i jest choć w minimalnym stopniu ogarnięta.

Dziewczyny lecą na kasę i na wygląd, to wie każdy, nawet anon z piwnicy, więc jak taka osoba która mieszka z rodzicami w bloku i nie ma warunków mieszkaniowych i ekonomicznych żeby choć w minimalnym stopniu zainteresować płeć przeciwną, poza tym cierpi na fobię społeczną i ma 8 cm w portkach - to jakim cudem i sposobem chce zainteresować przyszłą kandydatkę na żonę. Czuć tu multikontami i trollingiem na kilometr. Nie chcą być samotni i piszą o posiadaniu dziewczyny, jakby to była dla nich normalna rzecz jak poranna defekacja, a przecież ani razu w życiu nawet nie trzymali dziewczyny za rękę.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kazimierzowie: no tak, bo świat składa się tylko z idealnych ludzi. Każdego dopada samotność i potrzeba bliskości. To że niektórym nie powiodło się, nie są przystojni, nie mają pieniędzy, nie sprawia że nagle pozbywają się ludzkich uczuć. To zaś że wymagania kobiet są bardzo wyśrubowane niestety skreśla ich szanse.
  • Odpowiedz
@kazimierzowie: Największym problemem którego oni nie widzą, to nie jest to że nie mają dziewczyny. Większy problem dla nich byłby wtedy gdyby znaleźli sobie dziewczynę. Np. dziś. Od dziś mają dziewczynę. I co? Czy to rozwiązało ich wszystkie problemy? Przecież to im bardziej życie skomplikuje. Oni myślą że wtedy ich życie się odmieni, że nagle będzie lepiej jak nie będą samotni. A właśnie będzie gorzej, dopiero im się zaczną prawdziwe
  • Odpowiedz
@thisisjustaccount: Wszystko to, żeby był szczęśliwy będąc samemu. Dopiero jak człowiek jest szczęśliwy gdy jest sam, może zaczynać kogoś szukać. Czyli praca, hobby, samorozwój, zdrowie, samopoczucie itp. Jak będzie się czuł spełniony we własnym życiu, to wtedy bez problemu znajdzie osobę która chce być z nim w jego życiu.
Bo jeśli ma problemy i depresje i zwala to wszystko na samotność i myśli że cokolwiek się poprawi w jego życiu
  • Odpowiedz
@Jokker: ok, dzięki, wydaje mi się że mam większość z tych rzeczy pod kontrolą, ale jednak w żaden sposób to nie zmieniło mojej sytuacji z kobietami. Może po prostu aspekty wyglądu, bycia nudnym albo głupim jest nie do przeskoczenia.
  • Odpowiedz
Może po prostu aspekty wyglądu, bycia nudnym albo głupim jest nie do przeskoczenia.


@thisisjustaccount: Wygląd łatwo można poprawić (ciuchy, fryzura, siłownia), ale jeśli problemem jest to że jesteś nudny - to owszem może to być przyczyna i nad tym pracuj.
  • Odpowiedz