Wpis z mikrobloga

Uzywa ktos ciuchow firmy polskiej Shima? Przymierzalem dzisiaj kurtke i rekawiczki. Cena fajna, wyposazenie naprawde super, duzo wywietrznikow, wbudowane ochraniacze w tym ten na plecach i dwie podpinki. Znalazlem kilka tematow, ze ich rekawiczki szybko sie pruja i to w zasadzie tylko co mozna znalezc w sieci.

#motocykle #motomirko
  • 15
@biker89: byl jeden wadliwy model rękawiczek, chyba Bullet albo Revolver (niestety już nie pamiętam). Z innych produków raczej są wszyscy zadowoleni. Sam mam rękawice Caliber, 3kkm przejechane i nic się z nimi nie dzieje.
@Mu_H: Ja dokladnie Bullet chce kupic. Chociaz jezeli cos bylo wadliwe ponad rok temu to obstawiam, ze juz zostalo poprawione :) Bardziej mnie interesuje kurtka - Combat.
@biker89: Mam rękawiczki - do tej pory bardzo w porządku (5k km). Jedynie estetyka trochę cierpi, bo z ochraniaczy schodzą cienkie paski, które imitowały włókno węglowe, ale na to akurat nie patrzę.
@biker89: ja kupiłem shima spark i po jakiś 2tyg samych jazd na kursie, także za dużo tego nie było, pojawiła się dziura na szwie łączącym kciuk z dłonią, niby po 2 tyg po reklamacji dostałem naprawione, ale to nie wyglada zbyt solidnie, obstawiam, ze znowu się rozejdzie, ale kolejne jazdy dopiero 7.08, a egzamin 10.08 wiec jak na razie nawet za wiele z nich nie będę korzystał :/
@biker89: ja mam buty i rękawiczki Shima. Z rękawiczek jestem jak narazie zadowolony, 3k km przejechane i żadnych oznak zużycia, ale buty z takim samym przebiegiem wyglądają jakbym conajmniej 30k km zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°)