Wpis z mikrobloga

@Davvid667: Jak widzę 2400 cp i prawie maks to od razu mnie złość bierze, że niskie lvle łapią xD Możesz byc zaangażowany, mieć wysoki lvl, rzucać excellenty... Ale wuj, jesteś w złej drużynie i dostajesz po 5 piłek. GG Niantic.
@Feuforce: a mnie złość bierze, jak widzę że wysokie lvle płaczą na to że niskie łapią, wystarczy ruszyć #!$%@?ę z domu i pochodzić trochę na te raidy i nawet ziomek który ostatnio zaczął, łapał pokemony 1,5k-2k cp systematycznie na nie chodząc w zgranej ekipie
@Davvid667: Wczoraj byłem na 5 raidach i musiałem specjalnie godzine jazdy poświęcić by do miasta dotrzeć. Na każdym raidzie po 5-7 piłek, bo jestem z żółtych. W międzyczasie niebiescy z 20 lvl łapią, bo mają po 11 rzutów. Lugie dwie złapane, Articuno uciekł 3 razy. Więc to nie jest tak, że się żalę a nic nie robiłem.
@Feuforce: Mieszkam w małym miasteczku, ale ludzi grających w poki jest dość dużo jak i na raidy nie mogę narzekać, dlatego próbuje kumać ze sobą ludzi z Mystic bo wtedy właśnie więcej premier balli wpada
@Davvid667: . Po prostu system kara graczy, którzy się starali przez ten cały czas nagradzając tych, którzy po prostu na 5 lvl wybrali dobry kolor. To nie jest dobry game design. Tylko tyle i aż tyle. Serio, pisałem już w jednym z wpisów. 40 osób na raidzie, dielimy się na 2 grupki po 20 osób wg. drużyn. Jestem jedyny z żółtych na 40 osób. 5 Piłek. GG.
@Feuforce: według mnie ten system działa bardzo dobrze, jednak ten wybór drużyny ma jakieś znaczenie teraz i mogę spokojnie ze znajomymi zbijać raidy i nie martwić się o premier balle, na poprawkę za to zasługuje te 50 golda max z gyma, masakra jakaś
@Davvid667: Działa bardzo dobrze, bo jesteś niebieski. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypieprzam do miasta kolejny raz, może tym razem jedna z pięciu wpadnie.