Wpis z mikrobloga

Mirki, problem z kartą graficzną. W trakcie instalacji sterowników wyłącza się monitor, bez sterowników karta działa. Próbowałem różne wersje sterów. Po instalacji przy resecie po sekundzie ładowania Windy wyłącza się monitor. Czy możliwe, że idzie większa rozdzielczość niż obsługuje monitor czy to raczej uszkodzona karta? Dodam, że karta to 1050 ti nówka zaplombowana.
#komputery
  • 11
  • Odpowiedz
@dyzio812: Podaj mi reszte komponentów, zasilacz(musze wiedziec czy ma wystarczajaco mocy do twojego zestawu, moze tu problem).
Sprawdzałeś karte przez hdmi i dvi?

tego windowsa to chyba masz pirackiego prawda, wyczuwam jakas kompilacje arabska.
  • Odpowiedz
@Mastersoon: zasilacz evga 500B, ryzen 1600, MOBO asus B350 Prime plus. Windows ze strony Microsoftu.

Sprawdzałem tylko przez DisplayPort, monitor nie obsługuje HDMI a nie mam kabla DVI
  • Odpowiedz
@Mastersoon: Tylko że mam wyższego builda. Wcześniej miałem jakieś pierwsze ISO i wtedy faktycznie była niezgodność i nie chciało się zainstalować wcale. Teraz nie ma żadnego błędu tylko odłącza się monitor. Podejrzewam, że karta jest uszkodzona...
  • Odpowiedz
@dyzio812: odłącz karte podłącz ponownie( ͡° ͜ʖ ͡°). może jakiś pin nie wszedł do końca, kombinuj. Jest możliwość uszkodzonego wejścia displayporta(swoją drogą dawno nie widziałem użytkownika tej technologii)
Skoro masz wyższy build no to tak jest taka opcja najbardziej prawdopodobna skoro robiłeś już wszystko. Ostatnia opcja aktualizacja biosu płyty głównej ale to podejrzam już robiłeś.
  • Odpowiedz