Wpis z mikrobloga

@gizmo930: Jak jest mocno zielone to już można zbierać, chyba, że chcesz poczekać na czerwone :P Ale na czerwono to u mnie się słabo wybarwiają, niektóre już są całe czarne ale nie mogą wybuchnąć czerwienią, pewnie jeszcze za mało słońca...

@nawachogadacz: Nasiona kupione z dozą ryzyka z allegro. Starałem się dbać o to ale z tych papryk co mam to Jalapeno jest w sumie nic nie wymagające. Mam tego chyba
  • Odpowiedz
@gizmo930: tak słyszałem, że tak się robi :P sam jeszcze nie doświadczyłem dlatego te czarne trzymam na krzaku jeszcze, zobaczymy, a podobno mają zupełnie inny smak to jestem ciekaw :P
  • Odpowiedz
@toxarz: Ale powiem Ci, że mam Bhutlah SP Chocolate i tak: z 5 nasion wyszły 3 krzaki. Z 3 krzaków jeden oberwał podlewaniem przez psa i poskręcało go i można powiedzieć, że jest martwy. Dwa pozostałe ciężko się przyjmowały z przenosin z domu na dwór ale już nawet fajnie owocują :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Yggas o kirde to chyba nie zalapie sie na owoce w tym roku xD po prostu podlewam i na parapecie w Sloncu stoja xD no nic trzeba sie w nawozy zaopatrzyc :D a kiedy je posadziles ? Ja jakos poczatek maja
  • Odpowiedz
@toxarz: Spokojnie, nie ścigaj się Reaperem z Jalapeno :) "Mocne" papryki potrzebują bardzo dużo czasu (i oczywiście nie zaszkodzi nawozić ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz