Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem pracoholikiem. Zestresowany, zapracowany. Mam firmę, kontrakty, do tego etat, rodzina z problemami. Ciągle coś się dzieje. Żyję na pełnych obrotach już ok 4 lata.
W domu się męczę. #!$%@? mnie, że muszę iść spać. Najchętniej bym nie spał, bo to jak czas stracony. Mam milion pomysłów na minutę, sto marzeń do zrealizowania. Nie biorę urlopów. trzaskam zlecenia, robię nadgodziny. Ale wciąż nie osiągnąłem sukcesu który by mnie usatysfakcjonował.
Czasem, tak jak dziś, mam doła. Potrzebuję jakiegoś impulsu który by mnie nieco ożywił. Wtedy myślę o samookaleczeniu, ale na razie się wstrzymuję bo jeżeli zostanie mi na ciele jakiś ślad to ktoś to zobaczy - rodzina, współpracownicy.
Kiedyś wystarczała dobra muzyka i łapałem wiatr w żagle, dziś nie potrafię się porządnie zmotywować.
Wypalam się.

Jestem w proszku! W rozsypce! Wypalony! Rozmontowany! Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem! Muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie nie dobiegłem.


#depresja #samookaleczenie #mamdola ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7
@GlassOfSugar: #!$%@? tą firmę

Akurat jestem w stanie postawić się w sytuacji OPa, bo też mam firmę i w życiu by mi nawet przez myśl nie przeszło aby to rzucić. Dzieło dwóch pokoleń, lata pracy, walki o pozycje na rynku, status społeczny. To jest dla mnie kawał mojego życia. Gdyby ktoś mi to teraz odebrał, to dopiero bym miał powód do samobójstwa.

Osoby na etacie pewnie tego nie zrozumieją, ale nie
@MrRAWHead1: Tylko że ja pracuje na etacie który w 100 % pokrywa się z moimi zaintersowaniami i zawodem wyczuonym na studiach. Więc robię to co chce w obcej firmie, tak wiem że to nie to samo co własna firma.
Otóż to, wole sobie spokojnie żyć na etacie niż niepotrzebnie stresować się każdego dnia jak to #!$%@? będzie.
Lubie spokojne życie wiele mi nie potrzeba mam nawet nad to i jestem zadowolony