Wpis z mikrobloga

@worldmaster: lol. Przecież niedawno Schetyna powiedział, że wycofuje się z tego pomysłu, co było materiałem kpin prawej strony przez kilka tygodni. To jedno. Po drugie nie udawaj Greka i nie mów, że nie widzisz tutaj nachalnej propagandy wkładanej łopaty do głową. Powiązanie manifestacji przeciwko upartyjnieniu władzy sądowniczej (podle urabianych przez tvpis) z uchodźcami, których Polacy nie chcą w zdecydowanej większości.
  • Odpowiedz
widzę, ze lubisz tępą propagandę


@Jacek38: A skąd, możesz być spokojny :)
W życiu nie nabiorę się ponownie na ściemę serwowaną przez pierwszego islamizatora Polski i jego palikociarnię :)
Polacy też nie dadzą z siebie robić idiotów, niech PO szuka frajerów za granicą bo w Polsce już nikt nim nie wierzy :)
  • Odpowiedz
Chciałem wykazać, jak niespójny jest przekaz mediów rządowych


@appylan: No chyba niespójny to jest przekaz Schetyny. Ta persona zrobi wszystko aby ponownie doczłapać do koryta.
Jak dla mnie całe te PO powinno wylądować na śmietniku historii. Jechali po narodzie przez tyle lat i teraz mają czelnośc wycierać sobie mordę "demokracją".
  • Odpowiedz
@appylan: Ale że co? W wielu sprawach ich popieram, w kilku sprawach nie.
Wypadają lepiej od krętaczy z PO i palikociarni bawiącej się w politykę oraz pobierającej tlen z sejmowych korytarzy z .N
  • Odpowiedz