Wpis z mikrobloga

Zdaniem Di Marzio i paru innych dziennikarzy z Włoch, Bernardeschi ma odbyć jutro testy w JMedical, kwota ma się zamknąć w 40 milionach euro z klauzą 10 procent od następnego transferu skrzydłowego Violi.

Rzeczą która dziwi trochę bardziej a o czym mówi się także, to nacisk Adidasa na to by nowy nabytek miał przywdziać trykot z 10-tką na plecach.

Ja rozumiem że Berna świetnie się zapowiada ale dla mnie to wielka niewiadoma w nowym sezonie w barwach Juve, a dokładanie młodemu presji najważniejszego numeru w całej historii klubu wydaje się złym pomysłem. Oby odpalił...

#pilkanozna #juventus #seriea
Pobierz Hypeman - Zdaniem Di Marzio i paru innych dziennikarzy z Włoch, Bernardeschi ma odbyć...
źródło: comment_31w37pjeRHtZFNK0I7YRNJOQ1LWP8zRw.jpg
  • 6
@Hypeman: @Szilom: Ale mnie bawią takie opinie. To jest tylko numer. Traktowanie go jako świętość to absolutna głupota, bo gdyby miał być święty, to by został zastrzeżony. Dla zawodnika to nie jest żadna presja, tym bardziej, że Federico chce 10tke. Gra na tej pozycji, jest na niej świetny, nosił ten numer wcześniej, więc czemu ma nie grać z tym numerem?

Jakiemuś nonejmowi dawać 10 tkę w takim klubie jak JUVENTUS?
@realbs:
Jest traktowana jak świętość ponieważ nawet firmy sponsorskie płacą więcej kasy piłkarzom z tym numerem ;) Po prostu lepiej się prezentuje na reklamach i ogólnie w marketingu.
Zresztą po odejściu Del Piero wszyscy spodziewali się, że minie przynajmniej kilka lat zanim Juve pozwoli komuś nosić numer.

Berrardi, Zaza, Immobille też mieli być.
A może jeszcze będą? ;) Kto wie.

Nie jestem przeciwny transferowi tego Bernardiechiego, ale nie jest to po
@Hypeman: Berardi? Ten pan który dąży do zostania drugim Di Natale? I który przy okazji łamie się kilka razy w roku? Gość jest totalnym bucem, i wystarczy poczytać z nim kilka wywiadów, żeby się o tym przekonać.

@Szilom: To chyba logiczne, że taki numer więcej zarabia, ale nie rozumiem do czego dążysz. Nie chcesz żeby Bernardeschi stał się popularniejszym piłkarzem, czy jak?

Zresztą po odejściu Del Piero wszyscy spodziewali się,