Wpis z mikrobloga

Z cyklu #januszebiznesu
Rok temu znajomy nas namawiał na jakiś gównobiznes. Mieliśmy kupować jakieś "paczki" później klikać w reklamy i w ten sposób pomnażać pieniążki. Popukałem się w czoło. Pachniało piramidą na kilometr. Oczywiście "ja się nie znam" "tracę okazję" itp. Wczoraj się dowiaduję od jego żony że znajomy wszystkie oszczędności wpierdzielił ponad 20k w to i dodatkowo 30k zapożyczył...Są w czarnej dupie. Podobno, te wielkie pieniądze były na wyciagnięcie ręki...jeszcze tylko kilka paczek trzeba kupić... Dodatkowo namówił kilku członków rodziny na małe sumy żeby też powpłacali. Piramida jeszcze nie upadła, ale z tych pieniędzy też nie może za dużo wypłacić. Co za gówno. Hazardu reklamować nie wolno, poker na pieniądze jest nielegalny a takie gówno jest legalne i doi naiwnych
#gorzkiezale #przemyslenia #januszebiznesu #oszukujo #niepasta #truestory #revshare
k.....3 - Z cyklu #januszebiznesu
Rok temu znajomy nas namawiał na jakiś gównobiznes...

źródło: comment_KeBVZsTi6ztMHpU3PVv4jDmoDlI6KRup.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kamien23: tyle podobnych serwisów już padło (justbeenpaid, unitedpaycheck, bannerbrokers - coś takiego i wiele innych), że ludzie powinni przestać kierować się tym, co jest legalne a co nie, a po prostu zdrowym rozsądkiem... Nie wszystko co legalne jest dobre.

Jeszcze mi się recyclix przypomniał
  • Odpowiedz
@nama: nie wiem co to za gówno, rok temu mi tłumaczył. Kupujesz, klikasz i masz więcej kasiorki. Jak kupisz więcej międzyczasie to wiecej kasy. Ale, jak wyplacisz za wcześnie to nic nie masz. W praktyce ludzie tylko kupują
  • Odpowiedz