Wpis z mikrobloga

Mircy mam oto taką sprawę wystawiłem wczorajszej nocy przedmiot (auto), na #allegro po północy kupił to gość którego dane nie trzymają się kupy, mail tymczasowy, konto kupującego istnieje mniej niż miesiąc.Dodatkowo podany kod pocztowy nie jest zgodny z miejscowością. Napisałem profilaktycznie do kupującego z prośbą o określenie kiedy zamierza podpisać umowę, ale nie sądzę by to zdało się na cokolwiek. Telefony są w sprawie mojej oferty i nie wiem co zrobić, bo gość niby kupił więc nie mogę go sprzedać komuś innemu. A gdybym sprzedał to zaraz może podać mnie do sądu za straty moralne etc. Jak sobie poradzić z takowym fantem? Dla mnie to wygląda jakby ktoś po prostu chciał zdjąć ofertę.( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochpyta
  • 5
@Hubikusek nie wystawiaj na kup teraz i nie kupił, bo to jego kliknięcie nie jest w żaden sposób wiążące. Aukcje w tym dziale mają charakter ogłoszeniowy. Nie dawaj kup teraz tylko licytacje a kto będzie chciał i tak się dogada. W innym przypadku "konkurencja" będzie zdejmowala w ten sposób twoją oferte