Wpis z mikrobloga

@ediz4: Na przykład jedna osoba może przygotować śniadanie dla całej rodziny. Ale wtedy wszyscy domownicy musieliby wstać o tej samej porze i zjeść je wspólnie. Z powodu pośpiechu jednak każdy w biegu robi sobie sam i większość je sama.
@Shatter: to dziwne u mnie robią na zmiane rodzice, jak mieszkalem z rozowa to robilismy tak samo, smaże np. jajecznice mam duża patelnie to wystarczy dla wszystkich po co kazdy ma robic osobno, no chyba ze co rano kanapki #!$%@? to nie mam pytan
@Shatter: aha u nas każdemu smakuje i chinska kuchnia i włoska i właściwie wszystko co ja zrobię lub rodzice. Na ostro też czasami zjedzą, to samo nie było problemu z rozową jak mieszkalismy wiadomo jest dzień ze chce sie zjesc cos innego ale co za problem jak ktos gotuje i nam zrobi ? dziwne podejście ale jak tam ludzie wolą.
dzisiaj robiłem jajecznice z boczkiem warzywami kazdy był zadowolony, wczoraj fajne
@ilem: ktoś tu ma problemy z logicznym rozumowaniem i wcale nie chodzi o OPa. 307 idiotów wmawiających komuś coś czego nie miał na myśli, spójrzcie na tagi #ciekawostkipiechocinskiego jest od wrzucania ciekawostek Piechocińskiego. Widzicie gdzieś tag, który mógłby sugerować wyśmiewanie matematyki Janusza?
źródło: comment_pmU3OUh27UwE93mvcXNt4oUeqFx6ETOk.jpg
@ilem: Zapomniałeś o tym, że są ludzie, którzy robią sobie sami żarcie i je szybko jedzą oraz o tych co robią sobie sami żarcie, ale nie #!$%@?ą na czas. No i o tych, którym ktoś robi żarcie i #!$%@?ą na czas XD
hint: zasada włączeń i wyłączeń
@rvnow: od kiedy zwyczajne wstawienie ciekawostki oznacza chęć pośmiania się z gościa? (。ヘ°)
na idiotów wychodzą ci, którzy nie łapią, że to tylko ciekawostka, a nie chęć śmiania się z czegoś
jak wstawienie ciekawostki można łączyć z chęcią śmiania się z czegoś albo z problemami z matematyką tak jak to zrobiło wiele osób w komentarzach?
@Suheil-al-Hassan: rozumiem ! każdy model rodziny jest inny u mnie akurat każdemu smakuje i jest bardzo ale to #!$%@? bardzo mocno urozmaicone żarcie staram sie kupowac rozne fajne dodatki jak suszone pomidory oliwki ziarna itd. u mnie to raczej na kolacje czasami kazdy jje co chce albo ja sobie robie kielbase na patelni a reszta rodizny coś innego. Każdy ma prawo do tego co lubi ale jak widac w niektorych rodzinach
@GlassOfSugar: Ale ja nie mówię że nie smakuje, ale bez sensu jest robienie porcji dla siebie i różowego jeśli ona wstanie i powie "wiesz, ja dziś wolę zjeść płatki". Co innego gdy ją zapytam czy też chce, wtedy jeśli chce to można zrobić więcej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Suheil-al-Hassan: ja czasami tez pytam a czasami robie i tak jje, moze smakuje moze mniej, na pewno na 100 % nigdy nie jest tak że niedobre i niesmakuje ale po prostu ktos leń i zje co popadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a raz zrobi sobie i ja tez jjem i tak najnizej bylo to 5na10 bo miałem obrzydzenie do jednego składnika, a tak to nie jest źle