Wpis z mikrobloga

Swoje już napisałem odnośnie jak to wyglądało wewnątrz etc... Mogę jedynie zdradzić, że właśnie dzięki PGL zatwierdzilismy już prawie w 100% majora w Kato i pisze to rly. ESL obecnie może na IEMie zrobić z CSa główna grę (lol wypadł już jako oficjalna gra IEMa) + od pewnego czasu chodzą słuchy, że od tego majora ma zależeć czy Valve powinien "przywrócić" możliwość organizacji ESL dalej majora w Kato. Jak widać, PGL pokazał, że w naszym kraju najlepiej daje sobie radę ESL.

Oczyscie nie od razu skreślam PGL, jak na pierwszy raz i tak nie jest epicki tragicznie, jednak błędy jakie popełniają... Wygląda to tak, jakby pierwszy raz mieli styczność z jakąś impreza esportowa.

#himiodzio
#csgo #pglmajor #major #pgl #pglmajor2017 #pglkrakow
  • 17
  • 0
@patrykk994 Tylko, że ochroniarze informowali "wyjście=koniec imprezy tego dnia". Nikogo nie wywalili, jeśli siedział do 4, to mógł cały czas oglądać pojedynek (zabezpieczyli się na to, ale i tak przeprosili - zmniejszyli potem ilość meczy danego dnia :))
Valve powinien "przywrócić" możliwość organizacji ESL dalej majora w Kato


@Himiodzio: Ale to nie decyzja Valve, tylko ESL'a tzn. żeby IEM mógł być Majorem musiałaby to być impreza związana tylko z CS:GO. Stety/niestety IEM to też lol, Starcraft i może jeszcze jakieś turnieje.
  • 0
@patrykk994 na samym początku niestety nie było info, Carmac przeprosił wtedy, była to dla ESL "najgorsza lekcja", jak widać poprawili się i więcej większych błędów już nie było
  • 0
@donOGR LoL już nie jest oficjalna gra IEMa, SC2 jest rozgrywany poza spadkiem (MCK). Myślisz, że dlaczego w tym roku testowano oddzielnie CSGO i LoLa? Teraz jeszcze jak LoL odszedł... :)
@Himiodzio: Jak lol nie jest oficjalną grą IEM, skoro jest rozgrywany podczas tegorocznego IEM'a?
Finał SC2 był rozgrywany na scenie w Spodku, więc znowu bredzisz.

Myślisz, że dlaczego w tym roku testowano oddzielnie CSGO i LoLa? Teraz jeszcze jak LoL odszedł... :)

Bo Kostrzębski uznał, że w zeszłym roku było za dużo ludzi, były zbyt duże tłumy, więc postanowili rozłożyć tą imprezę na dwa weekendy.

  • 0
@donOGR Proszę weź przeczytaj sobie wszystko raz jeszcze. LoL od tego sezonu (nowego) nie ma lola jako oficjalna gra. Mam jeszcze 15 razy napisac, czy sobie wpiszesz to w Google i sam sprawdzisz (nie jestem na kompie, wiec nie chce mi się kopiować oryginalnego oświadczenia).

Myślisz, że finał SC2 zrobiony w mcku jest niemożliwy? NetWars, czyli największa społeczność SC2 nawet sama nie miała nic zazle do tego.

Oczywiście wiadomo, w newsie napiszą: