Wpis z mikrobloga

#przegryw #gownowpis #depresja #gorzkiezale #przemyslenia
0 znajomych 0 kumpli 0 dziewczyn .. #!$%@? zmarnowałem najlepsze lata życia .. zamiast wychodzić na dwór do ludzi to siedziałem jak #!$%@? w domu.. po szkole dom #!$%@? -.-
Będzie mnie to dręczyć do końca życia.. jeszcze wpadne w depreche -.-
Wychodze z roboty i widzę jak koleżanka z pracy o tak sobie chodzi po robocie ze znajomymi.. jej lata wychodzenie na dwór i poznawanie miejsc, wagary, wspólone imprezy..
A ja? szkoła dom szkoła dom i jeszcze #!$%@? aspołeczny debil z tego wyrósł ;/
#!$%@? gdyby nie pewne #!$%@? sytuacje to normalnie bym funkcjonował -.-
NIE WIERZE #!$%@? że mam już 21 lat i #!$%@? mnie strzela co by było gdybym się z innymi zadawał

Doradzałem paru osobom jak zmienić ich życie a sam mam tak #!$%@? że tylko sznur może mnie uratować ;/
Boże prosze o reset tego zycia ;/

Kolejny post, lubie sobie popisać bo fajnie jak ulży troche ;/
  • 12
  • Odpowiedz
@el_smiec: nie wychodziłeś z domu i grałeś ciągle w gierki? od którego roku zaczęło się nie wychodzenie z domu i ciągły schemat?
@Brother_Max: też tak masz ale że że zmarnowałeś życie siedząc w domu i grałeś w gierki gdy inni się bawili?
  • Odpowiedz
@el_smiec: ostatnie lata(3-4) też się uczyłem ale tyle ze trochę zwiększyłem zasób słownictwa ale co z tego skoro wiedza paruje jak się jej nie utrwala.. przynajmniej u mnie

@ikp: a kiedy się zaczyna? z taką traumą mnie stryczek czeka ;/ jeszcze z tą derealizacją i depersonalizacją to już wgl
  • Odpowiedz
@ikp: nie ma nic bardziej idiotycznego niż to co powiedziałeś. Właśnie to jest wiek gdzie takie życie oznacza przegranie życia bo zaburza dojrzewanie, żyje się później z tą luką i nigdy się jej nie zapełni. Jest się w pewnym stopniu upośledzonym. Wiem to po sobie z czym ja się jednocześnie zmagałem z silną depresją przez co to przeszło też na inne aspekty życia niż społeczne. Ale jak się przez to
  • Odpowiedz
@mmdnnn: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie znam cię, mówię tylko jak to wygląda z mojej perspektywy. Zawsze możesz podjąć terapię i ewentualnie leki i wtedy zobaczyć. Bo ludzie niby żyją nawet po gorszych sytuacjach, może to ja mam wyjątkowego pecha i jestem wyjątkowo nieudolny.
  • Odpowiedz
@mmdnnn: no mi przez ostatni miesiąc się bardzo pogorszyło. Wydaje mi się, że kwestia czasu kiedy bohatyrne bo chyba już mi się wyczerpały możliwości. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz