Wpis z mikrobloga

@Cepepe: a co to kobiety nie pracują zawodowo? Nie prowadzą domu (nigdy nie widziałam faceta który by lepiej ogarniał dom niż kobieta), nie rodzą dzieci, nie wysypiaja się miesiącami bo dziecku trzeba cycka dać w nocy? Zygac się chce waszym szowinizmem( ͡° ʖ̯ ͡°). #!$%@? lenie to są faceci którym się wydaje że obowiązki domowe ich nie dotyczą.
  • Odpowiedz
@NocnyMotyl: Proszę cię, praca kobiet XD Równie wydajne byłyby małpy, z tym że te drugie nie są takie roszczeniowe i chamskie

Poza tym, prowadzenie domu to nie tylko odkurzenie raz w tygodniu i starcie kurzy, ale też układanie kostki, zbudowanie altanki, workowanie węgla...-pokaż mi kobietę która robi takie rzeczy.

Z tym rodzeniem dzieci to #!$%@?łaś do pieca - to tylko fanaberie waszych hormonów, nie znam mężczyzny który chce żeby wam
  • Odpowiedz
@Prosper: miałam nie pisać bo szkoda,ale w sumie trochę sam się zaorales. Stwierdziles że kobiety pracują zawodowo ale żeby nie oddać mi racji musiałeś napisać że są mniej wydajne od małp. Powiedz ile razy workuje się węgiel układa kostkę itp. Takie przy domowe naprawy robi się raz na jakiś czas a codzień po pracy trzeba ugotować pozmywac, umyć podłogę przynajmniej w kuchni itd. Jest to naprawdę uciążliwe. Bo każdy chce
  • Odpowiedz
@Marbarella mnie stać ale nie wyobrażam sobie mieszkania z niepracującym pasożytem. Znam kilka takie żon, których największym życiowym osiągnięciem, a zarazem celem było rozłożenie nóg przed bogatym mężczyzną.
  • Odpowiedz