Wpis z mikrobloga

  • 836
@mikik41 w sumie teraz sobie uświadomiłem dlaczego kobiety chcą faceta który umie gotować.
Bo wtedy kompletnie nic by nie musiały robić. #!$%@? lenie. Tylko leżeć i pachnieć.
  • Odpowiedz
@mikik41 w sumie teraz sobie uświadomiłem dlaczego kobiety chcą faceta który umie gotować.

Bo wtedy kompletnie nic by nie musiały robić. #!$%@? lenie. Tylko leżeć i pachnieć.

@Cepepe: współczuje mentalności.

Czytając to dostałem raka. Serio jesteście takimi przegrywami, ze uważacie ze kobieta to tylko siedzi z #!$%@? i nic nie robi prócz gotowania i sprzątania? Jak sie pościelesz tak sie wyśpisz, widocznie jesteście na tyle #!$%@? ze nie potraficie
  • Odpowiedz
@mikik41 Umiem gotować. Dobrze mi to idzie. Ale pokazanie tego mojej kobiecie to jeden z moich większych błędów. Nie ma tygodnia, żebym nie miał próśb i błagań. Wracam zmęczony z pracy i ciągle słyszę: "zróóób muus czekoladowy!", "upiecz tarteee!" No i co robić, piekę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikik41 Umiem gotować. Dobrze mi to idzie. Ale pokazanie tego mojej kobiecie to jeden z moich większych błędów. Nie ma tygodnia, żebym nie miał próśb i błagań. Wracam zmęczony z pracy i ciągle słyszę: "zróóób muus czekoladowy!", "upiecz tarteee!" No i co robić, piekę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@a00dam: ale i tak żonka pewnie częściej i więcej czasu spędza w kuchni? ;>

Ja ogólnie sam
  • Odpowiedz
@Marbarella: jestem ciekaw ile średnio godzin spędzają kobiety w pracy i faceci w pracy. Biorąc pod uwagę nadgodziny.

To, ze facet siedzi 1h45min mniej w kuchni. To nie znaczy od razu, ze siedzą na kanapie? Hm?:)
  • Odpowiedz