Wpis z mikrobloga

@Mak_Gregor: mam, do takiej jazdy na xboxone spoko daje rade. Pedały sa słabe, to fakt ale pasują do tego te lepsze (nie pamiętam modelu). Kiera ok za te pieniądze warto. Można ustawić kat obrotu co sie przydaje w dirt rally. Ja kupowałem na amazon.fr bo była jakas super cena, zobacz może nadal jest.
@firsttoeat miałem właśnie DFGT. Co prawda bardzo dawno, ale z tego co pamiętam szału nie było ale tragedii też nie (lub nie miałem porównania bo to była moja 1 i jedyną kierała jaką dosiadalem -oczywiscie komputerowa :) )

@yelen jeszcze nie miałem okazji jeździc t300. Ona współpracuje z XO? Czy tylko pc i ps? Też nie chce Bóg wie ile wydawać na kierownicę żeby nie było że dojdę do prawie 2k a
@yelen nie czasem tx?
Nie wiem na ile to aktualne ale słyszałem o dużej awaryjnosci tych kierałek. Wypatrzyłem na morelach wersje tmx pro z T3PA za 810. Jak na nową całkiem spoko, w samej kierownicy chyba różnić nie ma. Podobają mi się tu długie łopatki.
Co do acleague to czasami oglądam transmisje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale sobie ochoty narobiłem. Tylko jeszcze trzeba będzie dołożyć do jakiegoś stojaka.
@Mak_Gregor: Standardowe pedały do tej kiery i tak montujesz takimi klamrami do stojaka, nie można ich przykręcić od spodu bo albo nie maja otworów monrazowych albo sa w złych miejscach, nie pamiętam. Kierownica tez da soe przymocować tylko na fabryczne klamry nie da sie jej przykręcić. Ale spoko - trzyma sie całkiem ok. Stojak bierz w wersji pro v2 albo deluxe, z tego co wiem sa troche poprawione i sa przystosowane