Wpis z mikrobloga

@KrystJan:

do tego dochodzi trzymanie z takimi rakami jak isamu, nitrozyniak


Ale to jego problem czy przez to jakiś anonek się od niego odwróci i nie wyślę mu donejta na 8 zł

no to faktyczne profesjonalny komentarz jak on to mówi, byłoby zwykłe frajerstwo i ośmieszenie z jego strony


Hurr durr Izak zarabia tyle pianiążków to niech kupi sobie prawa do transmisji heuhuehue. Kupił sobie i może robić co chce z
@Turocki: A ja głupi myślałem, że to zawodnicy sięgający po kolejny tytuły promują w pewien sposób daną dyscyplinę. On jedynie odcina kupony dzięki rosnącej popularności, samemu mając na nią znikomy wpływ. A dlaczego jest hejtowany, no cóż robiąc taki a nie inny content, liżąc nieustanie rowa gimbazie ciężko oczekiwać pochwał od starszych graczy dla których to po prostu żenada.
@Klepson: Jak mają profesjonaliści promować grę, jeśli ktoś o tej grze nie słyszał, to tym bardziej nie obchodzą go jacyś gracze XD. Ale gdzie on im liże rowa, bo nie wiem ;--;. Po prostu na nich zarabia, na jakichś dealach, ale to jest chyba normalne - w mojej opinii. Nie okrada nikogo w ten sposób.