Wpis z mikrobloga

Wiecie o tym że Izak ma wchodzić z pucharem podczas otwarcia turnieju?
Serio nie mieli nikogo innego? Szykujcie żenadometr
#csgo
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czego Wy się tak go czepiacie?


@Turocki: bo #!$%@? głupoty pod gimbe, jakieś ustawki z "żonką", podczas nawet komentowania tego majora spóźnił się o 3 rundy, no serio, to jest profesjonalny komentarz?
  • Odpowiedz
@Turocki: do tego dochodzi trzymanie z takimi rakami jak isamu, nitrozyniak itd. więc nie tylko takie rzeczy. Ja go nie jadę, po prostu nie trawię
@PerfectM: no to faktyczne profesjonalny komentarz jak on to mówi, byłoby zwykłe frajerstwo i ośmieszenie z jego strony
  • Odpowiedz
@Turocki: A ja głupi myślałem, że to zawodnicy sięgający po kolejny tytuły promują w pewien sposób daną dyscyplinę. On jedynie odcina kupony dzięki rosnącej popularności, samemu mając na nią znikomy wpływ. A dlaczego jest hejtowany, no cóż robiąc taki a nie inny content, liżąc nieustanie rowa gimbazie ciężko oczekiwać pochwał od starszych graczy dla których to po prostu żenada.
  • Odpowiedz
@Klepson: Jak mają profesjonaliści promować grę, jeśli ktoś o tej grze nie słyszał, to tym bardziej nie obchodzą go jacyś gracze XD. Ale gdzie on im liże rowa, bo nie wiem ;--;. Po prostu na nich zarabia, na jakichś dealach, ale to jest chyba normalne - w mojej opinii. Nie okrada nikogo w ten sposób.
  • Odpowiedz