Wpis z mikrobloga

@AngrySkarpeta: Ja się właśnie ciągle zbieram żeby wypróbować ten przepis - osobiście zamiast cream cheese myślę, że spokojnie można dodać trochę twarogu (tylko nie wiem czy on nie będzie za "ciężki" i czy te chlebki wyrosną). Ja raczej dodam serek homogenizowany z Milsani, ma lepszą konsystencję a i bardziej mi smakuje niż twaróg :D
@4833478: najlepsze masło jakie jadłam to masło z zakładu w Bychawie (polecam!) i solone irlandzkie. Serio, to irlandzkie mogłabym łyżkami jeść :3 Jedna z nielicznych dobrych rzeczy, które Irlandczycy wymyślili - no jakoś ocet do wszystkiego mnie nie przekonuje :D, ale masełko z solą OMNOMNOMNOM.
@nictupotobie: Jakby co koniecznie daj znać jak wyszło ;-) Ja szukam ostatnio jakiegoś dobrego serka 0% bo tak to tylko jogurt grecki, a chciałem spróbować pudding z serka bo ponoć lepszy ;-). Ale z jogurtu greckiego 0% też polecam. 300g jogurtu (0%), 500ml mleka (u mnie 0%) do tego żelatyna (20g) i białko (z 66g, u mnie sfd econo) i daje radę deser ;-) Ciężko na raz przejeść, a z podanych
@turtledove: No u mnie to jest spokojnie na 3 razy ;-) W oryginalnym przepisie (podesłał bym linka, ale ostatnio dopiero gdzieś wynalazłem przepis na telefonie i nie pamiętam skąd go brałem) był to podział na 8 porcji ;-). Co do przygotowania, zagotuj mleko (można dorzucić słodziki jak ktoś ma ochotę na więcej słodyczy, albo nie najlepiej smakujące białko ;-p), przelej je do miski z żelatyną, mieszaj, dorzuć jogurt, mieszaj, białko, mieszaj
@turtledove: Ostatnio właśnie próbowałem z waniliowym i wyszło super :-) Dorzuciłem parę słodzików i było aż za słodkie ;-) Dzisiaj będę próbować z orzechowym. Dziś zamawiam 3 nowe i zauważyłem że dodali "Vanilla Heaven" i chyba spróbuje :-) Ogólnie mega polecam podwójną czekoladę (tak ogólnie, w deserze jeszcze nie próbowałem) i pistacje :-)
@turtledove: Biała czekolada spoko, czekolada karmel też jest w miarę oki. Truskawka-Banan daje radę chociaż sztucznością podchodzi, masło orzechowe ma mało wyraźny smak (może solone będzie lepsze ;-p), pistacjowe jest dobre pod warunkiem że ktoś lubi pistacje :-) Czekolada z masłem orzechowym może być ale podwójna czekolada przebija każdą kombinacje czekolady :-)