Wpis z mikrobloga

  • 63
Tak patrzę na to, co się odwala. I jak widzę te hordy ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o polityce (i o tym, co się teraz dzieje), to mi się źle robi. Walczcie z tym swoim pislamem, ze złym Kaczyńskim, z sałatkami i Pisowskim Trybunałem. Bądźcie dumni z siebie. A potem będziecie się radować jak Krul Europy przyjedzie i was zbawi, PRLowcy z powrotem dostaną hajs, a Niemcy dalej nas będą kolonizować pełną parą.
Krytykować i niszczyć każdy potrafi. To niszczcie. Tylko ciekawe, kto później te zgliszcza odbuduje... Bo kto to rozkradanie i sprzeda za czapkę śliwek, to nie mam wątpliwości.
#polityka #neuropa #4konserwy
Movet - Tak patrzę na to, co się odwala. I jak widzę te hordy ludzi, którzy nie mają ...

źródło: comment_wmKqtYYOsbBkFvWv1XgcftPr5hSKh2cc.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Movet: Pozwoliłem sobie uzupełnić Twoją wypowiedź aby była bardziej kompletna, to co napisałeś to i tak bzdury, no może za wyjątkiem tego zdania:

Krytykować i niszczyć każdy potrafi. To niszczcie. Tylko ciekawe, kto później te zgliszcza odbuduje... Bo kto to rozkradanie i sprzeda za czapkę śliwek, to nie mam wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Movet: Mamy jeszcze ponad 2 lata do wyborów parlamentarnych, może powstanie coś nowego. Poza tym każda inna partia jest w tym momencie lepsza od PiS taka prawda. Nie moja wina że ciągle jesteśmy skazani na "mniejsze zło". Dla mnie tym mniejszym złem są w tym momencie inne partie. Też chciałbym rządy polityków "z prawdziwego zdarzenia" ale chcieć to ja sobie mogę wiele rzeczy. To jest smutna rzeczywistość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@zirytowana_plaszczka cóż, nowa partia, to co najwyżej może być nowe wcielenie PO moim zdaniem. Główna część i tak pójdzie na PIS/Totalną Opozycje. Zbieranina Kukiza co najwyżej zyska. I może Korwin, bo następne 4 roczniki wyborców dojdą xd
Ja tam myślę tak, niech se robią z górą, co chcą. Byle podatków za bardzo nie podniesli, a w polityce międzynarodowej nie dawali dupy. Jak na razie nie jest źle. A jak przyjdą wybory
  • Odpowiedz
@Movet: W polityce międzynarodowej dają dupy i to bardzo, w gospodarce podobnie.

A jak przyjdą wybory to się zobaczy, czy te wszystkie czystki i zmiana układu była na plus czy minus.


Nikt by się ich nie czepiał gdyby mieli większość konstytucyjną i zmieniali układ/wymieniali ludzi z poszanowaniem prawa. Jeśli dajesz komuś pełnomocnictwo do sprzedaży 1 nieruchomości a ten ktoś upłynnia cały Twój majątek to coś tu jest nie tak. Nikt nie dał pisowcom mandatu do tak szerokich zmian - ustawy piszą na kolanie i bez żadnych konsultacji społecznych, wprowadzają je po tygodniu (ludzie dłużej zastanawiają się nad tym jaki samochód kupić!) a to wszystko podpierane retoryką "złodzieje, ubecy". Czystki zawsze są na minus, tym bardziej że Kaczyński obstawia stanowiska miernymi ale biernymi, za czasów PO wyglądało to
  • Odpowiedz
@Movet
Bo ty akurat masz pojęcie i twoje gadanie to nie pieprzenie #!$%@?. Takie rzeczy się dzieją, a ten płacze, nad groźbą rządów w stylu ostatnich 25 lat. Wam detektory proporcji i ciężkości sytuacji totalnie #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
na to, co się odwala. I jak widzę te hordy ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o polityce (i o tym, co się teraz dzieje), to mi się źle robi. Walczcie z tym swoim pislamem, ze złym Kaczyńskim, z sałatkami i Pisowskim Trybunałem. Bądźcie dumni z siebie. A potem będziecie się radować jak Krul Europy przyjedzie i was zbawi, PRLowcy z powrotem dostaną hajs, a Niemcy dalej nas będą kolonizować pełną parą.
  • Odpowiedz
to się zobaczy, czy te wszystkie czystki i zmiana układu była na plus czy minus


@zirytowana_plaszczka:
No ja myślę że TVP pod Kurskim się ogarnie i będzie profesjonalne jak BBC... Waszczykowski załapie kontakt z kimś innym niż małe państwa karaibskie oraz przekona się, że jeżdżenie na rowerze to nie zdrada stanu, a Szyszko zacznie chronić przyrodę, a nie myśliwych... Eh, rozmarzyłem się.
  • Odpowiedz