Wpis z mikrobloga

@indywidualny: serio? #!$%@?, no mi przez telefon powiedzieli, że luźno... frajerstwo.
Dzięki za cynk, chciałem rano jechać, no ale jak masz pewne info to szkoda godziny rano marnować żeby sie denerwować. Najwyżej kupie na eshopie.
@Rabusek: mam pewne info co do Lublina. Nie wiem jak u ciebie w mieście. Zrobili mi to samo z Mario Kart, więc nie jestem zdziwiony. Ten preorder traktuję bardziej jako rezerwację, żeby w ogóle grę dostać jak już wyjdzie. W przeciwnym wypadku bym czekał jeszcze dłużej. No i płacę przy odbiorze zawsze za te ich niepewne preordery. Czekaj na SMS, że można odebrać.
@Rabusek: według MM opóźnienia są zawsze z winy dystrybutorów Nintendo, którzy wysyłają gry dopiero w premierę zamiast kilka dni wcześniej zapełnić magazyny, przynajmniej jeśli chodzi o duże sieci sklepów. Nie wiem ile w tym prawdy, ale profilaktycznie ich #!$%@?łem na ich fb. Nie chcieli robić raczej afery, więc mnie zignorowali. Jakby wyszła z tego jakaś dyskusja to może by się okazało, że jest więcej takich niezadowolonych.
@Rabusek: Saturn strasznie dymał mojego niebieskiego ze switchem. Mój zamówił, w dniu kiedy miał dostać okazało się, że nie ma. Wybrał się do stacjonarnego, obiecano mu zadzwonić dwa dni później z informacją- nie zadzwonili. Ogółem mieli straszliwie wywalone na całą sytuację, ja musiałam codziennie po zajęciach chodzić do Saturna i sprawdzać, czy dołożyli konsolki. W końcu się udało dorwać Switcha, ale ile nam narobiono wrzodów żołądka z nerwów, to echhhh