Wpis z mikrobloga

@krolik1337: Sporo zależy od akademika.
W stereotypowym akademiku jeżeli nie studiujesz dla zabawy i p---------a kasy rodziców to troche słaba opcja, bo owszem jest tanio i mozesz poznac ludzi, ale warunki do nauki czy ogólnie do prywatności mało.
Są dobre akademiki z względną ciszą i warunkami mieszkalnymi na poziomie dobrymi, ale większośc z nich kosztuje tyle co wynajem małej kawalerki albo już na pewno mieszkania z kims. W mieszkaniu masz
  • Odpowiedz
  • 0
@push3k-pro
@ptasiek2
@motorade
@Analkamon
@CalkaFouriera dzięki, właśnie się zastanawiam bo z jednej strony ludzie mi mówią że na początek żeby poznać ludzi, życie studenta itd lepiej akademik, potem się przenieść do mieszkania, ale właśnie nigdy nie wiesz na kogo trafisz. A dostałem od znajomego dobrą ofertę na jedynkę w dobrych warunkach, pieniądzach i lokalizacji, ale to moje pierwsze mieszkanie, więc nie wiem jak to wygląda tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@krolik1337: Ja uważam że kto nie mieszkał w akademiku ten nie wie co to studia. I nie chodzi mi o chlanie i imprezy. Akademik ma swój klimat, wiadomo jest balanga ale przychodzi sesja i wszyscy się uczą. Poznajesz różnych ludzi z którymi uczysz się żyć. O ile oczywiście nie jesteś człowiekiem który zamknie się w pokoju jak w piwnicy, bo jeśli tak to idź od razu na mieszkanie. Ja 5
  • Odpowiedz
@Kulenfrau: właśnie zauważyłem że mieszkanie ma o wiele więcej zalet, bo wygoda, prywatność, spokój, a i cenowo mam dobrą okazję ( właśnie stąd moje wątpliwości, od początku myślałem o akademiku, ale dostałem dobrą propozycję ). Ale chciałbym poznać ludzi, szczególnie że na studia idę sam, żaden znajomy się nie dostał na mój kierunek, ewentualnie na ten sam wydział. Ja raczej towarzyski chłopak jestem, chociaż też bez przesady, czasem lubię pobyć
  • Odpowiedz
@krolik1337: jak jesteś na jakieś psychologii po papierek to akademik, bo przynajmniej coś wyniesiesz z okresu studiów ( ͡° ͜ʖ ͡°) w innych przypadkach mieszkanie zawsze bije akademik
  • Odpowiedz