Wpis z mikrobloga

Witam #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #podrywajzwykopem oraz #jokker ;)
Ostatnio opisywałem Wam moje zdarzenie ( https://www.wykop.pl/wpis/25340159/typowa-sytuacja-tak-typowa-ze-az-zawsze-mnie-smies/ ) , żebyście trochę poznali naturę kobiet.
Dzisiaj opiszę dzisiejszą sytuację dosłownie sprzed paru godzin, może też ktoś wyciągnie wnioski.
Normalnie poruszam się samochodami, raczej nie chodzę pieszo, ale raz czy dwa razy do roku mam tę przyjemność. No więc dzisiaj szedłem na przystanek autobusowy, żeby pojechać sobie odebrać samochód z serwisu.
Stoję na przystanku, niby duży przystanek ale jednak trochę na odludziu więc bez żadnej wiaty czy zadaszenia. Oprócz mnie parę osób tam było - ze dwóch facetów, kilka dziewczyn.
Mój pech - zaczyna padać deszcz. Nie taki zwykły, po prostu ulewa. Ja w koszulce polo+krótkie spodenki, oczywiście skąd mogłem się tego spodziewać ;) Ludzie rozłożyli parasole (aha, czyli się spodziewali!) a ja stoję jak przegryw.
To co robic - rozejrzałem się, dwie panny 5/10 z parasolami i jedna 9/10 również z parasolem. No to podchodzę do tej 9/10 i zagaduję że fajnie że ma parasol to się przytulę i nie zmoknę:) Ona oczywiście mówi że jak najbardziej i parasol przesunęła też nad moją głowę. No i sobie pogadaliśmy, autobus podjechał, razem weszliśmy to w autobusie dalej gadaliśmy. Wysiadła prędzej, oczywiście nie interesował mnie jej numer tel więc nie pytałem (jak moi czytelnicy wiedzą jestem w stałym związku).
Dlaczego to piszę? Sytuacja wyszła zupełnie przypadkiem, ale stwierdziłem że to idealna sytuacja by opisać na wykopie - bo jeszcze chyba wczoraj ktoś tutaj pisał że nie ma możliwości odezwania się do obcej dziewczyny na przystanku, nie ma o co zagadać. To pokazuję Wam tę możliwość.
  • 26
  • Odpowiedz
@perkaman: Powiem Ci, że fajna, tylko ciężko trochę bo bilet trzeba kupić i nie można o tym zapomnieć, a potem go skasować. Ale fajne doświadczenie, teraz autobusy są takie wygodne, rewelacja.
  • Odpowiedz
Dodaj jeszcze, że trzeba mieć mordę 10/10, wyglądać jak młody bóg i coś sobą reprezentować. Typowy mirek z wypoka by pewnie w pysk dostał za odezwanie się do księżniczki 8/10...


@ManiakSeksualny: Nieprawda, sam jestem z 6/10 z wyglądu. Ale jak ciągle powtarzam liczy się mowa ciała - jak podejdzie jakiś zestresowany mirek i będzie się trząsł i mówił przestraszonym głosem lub wcześniej przygotowanym tekstem=sztucznie, to wiadomo że ją odstraszy.
A w
  • Odpowiedz
ludzi traktuje jak powietrze i ich nie potrzebuje


@wyjde_z_przegrywu: To dlaczego ciągle narzekasz że "kobiety skazały Cię na samotność" - przecież nie potrzebujesz ludzi, to po co Ci kobieta?
  • Odpowiedz