Wpis z mikrobloga

@nicari mnie tak podrażnił pierwsze parę razy, że miałam całe czerwone i obolałe nogi kilka h po użyciu. :/ Ale teraz już zero podrażnień, mało wrastających włosów i w ogóle zrobiły mi się na nogach tak rzadkie i cienkie włoski po tych kilku latach używania tylko depilatora, że moim zdaniem warto.
@nicari: może to nie jest do końca normalne, ale mam parę pro tipów :D
np. do 'rozsmarowywania' używam noża obiadowego XD
Mniej więcej takiego jak na zdjęciu. Ważne żeby był solidny i nie wyginał się.
Najpierw w tzw. kąpieli wodnej rozpuszczam paste w 'glownym zasobniku' i wyjmuję do metalowego shaker'a (xD) tyle ile mi będzie potrzebne na zabieg (można użyć kilka razy tej samej pasty w trakcie jednej aplikacji).

'Smaruję' przeciwnie
Eve_l - @nicari: może to nie jest do końca normalne, ale mam parę pro tipów :D
np. d...

źródło: comment_NH2W1KdfhrMtqp2q96HmzcZujLQQkBhH.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
@sylvvy uzywalam prawie rok i to byl koszmar. Opuchnięte nogi przez 2-3 dni. Tez mialam ciensze, ale to wszystko bylo zbyt męczące dla mnie ;_;
@nicari jakbym miała przez 3 dni spuchnięte nogi to też bym sobie dała siana z depilatorem. Pasta cukrowa jest niby super jak się nauczysz używać, ale mi brak cierpliwości. Od razu #!$%@? jestem jak mi się lepią ręce. ;D
@E_v_e_l: oboge, dzięki za tipy :D ściągasz to bezżadnych paskow materiału, nie? :D zasypujesz wcześniej to golone miejsce zasypką dla dzieci albo inną mąką ziemniaczaną? :P bo takie rzeczy też czytałam w necie :P
@nicari bez materialu, niczym nie posypuje, kiedys próbowałam ale pasta sie nie chciala kleic do ciala tylko budziła od tej maki;/
Slabe jest to, ze te włosy musza byc dosc dlugie zeby pasta je wyrwala i np z pachami troche lipa jest bo chodz sobie tydzien bez golenia ;/
XD
via Android
  • 0
@E_v_e_l jezu, 2h i jedna niecala lydka xD wszystko sie klei od tego, jezu. XD ja cala uswiniona tym, ale po paru pociagnieciach ta pasta sie juz nie klei do wloskow :|
@nicari używałam ;d lubiłam bardzo, nogi 3 tyg mnie się trzymały, nawet lubiłam ja gotować hahah. Jak sie lepi to podgrzac trzeba. Po pewnym czasie pewnie wejdziesz w taka technikę ze nie bedzie kapac.
Od 2 lat depiluje woskiem - szybszy sposób. Ale pasta była delikatniejsza w moim odczuciu. depiluje nogi już ok 5 lat i włosy nie rosną mi prawie wcale i spokój mam na ponad 3 tyg.